Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hogy álltok a Darkkal...

VegasGirl kérdése:

Ti hogy álltok a Darkkal (Harry Styles fanfiction)? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy itt mennyi embert hódított meg a Dark. :D Ha tetszik, miért? Ha nem, miért? :)

2013. aug. 2. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Már végigolvastam, de az író nem igen fog már szerintem frissíteni, így egy befejezetlen történet marad.. :\ Nagyon jó amúgy, tetszett.:)
2013. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Én csak a fordítást olvasom, mert sajna nem angolt tanulok. :| De állítólag az is hamarosan beéri az eredetit, mivel az 50. résznél tartanak, a lány pedig az 53.-nál. Szerintem az írónak ideje sincs (egyetemista, ezért nem csodálom), meg igazándiból már maga sem tudja merre tart a sztori. Mert oké, Harry és Bo együtt vannak, élnek és virulnak, de... az elején-közepén lévő izgalom már nincs meg. (Csak a fordításból tudok ítélni!)
2013. aug. 3. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Én májusban olvastam, azóta nem volt rá érkezésem.Sok fejezetet nem olvastam el, nem hogy az addig felrakott utolsó részeket de pl pár huszon akárhányadik részt sem. Am nagyon tetszett :)

Én úgy kezdtem el olvasni, hogy nem szerettem az 1d-t :D az osztályunk csoportjában a chaten (a fiúk is benne vannak) írt egy részletet az egyik lány a másiknak (persze hogy a perverz részből), plusz a linket. Kíváncsi voltam, miről szól, szal rányomtam xd

Aztán jobban érdekelni kezdett maga a banda, (érdekelt hogy tud valaki ilyet írni az 1d-ről), kezdésnek végighallgattam az albumaikat (!), majd nyomoztam a tagok után :)

Szóval igen, a harrys "huncut" fanfiction-nek köszönhetően lettem rajongó :DD

Azóta már én is írok fanfictiont, NÉGYET egyszerre és jelenleg 11 másik sztorit is olvasok XD

Bocsi ha hosszú!

2013. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nagyon tetszik!:)Szerintem a történet is eredeti és jól is fogalmaznak.Nem egy átlagos történet amit mindig írnak, hogy "megláttam,összejöttünk" félék.Azért szerintem elég kár,hogy abbahagyják hisz a történet is nagyon jó.:)Rosszat nem igazán tudok erről a blogról mondani:)
2013. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom, nekem a barátnom mutatta neki meg egy barátnoje stb. és azóta rendszeresen olvasom :) Nekem csak az az egyetlen egy bajom, hogy nincs benne szó a többi tagról :/ mármint asszem egyszer említik Louis-t, mint haver, de nem mint énekes, és semmi sincs az énekes karrierjükrol.. de attól még imádom :3
2013. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én imádtaaam, de valahogy a nagy szünet után már nem tudott úgy visszatérni az írócsaj (sztem), és azóta így annyira nem is követem :( pedig ez volt az első angol fanfic amit olvastam és mikor megtaláltam még csak 18 fejezet volt :D

én mostmár sokkal jobban szeretem a Twisted-t meg Aftert (amit ismerhettek) meg még rengeteg más szuper angol fanfic-t :)

2013. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ti miről beszéltek?Hannah(az írò) nem hagyta abba a Darkot,sőt én twitteren írtam is neki hogy abba ne hagyja mert a fanja vagyok.A barátnőmmel már nagyon régòta olvassuk,és szerintem nem csak az eleje izgi,mert Hannah mindig vslamivel ízesíti a részeket amitől nagyon jò ez a fanfiction.Imàdom,ezért is csináltattam Dark fanfictionos pòlòt :* kár hogy Hsrry és Bo ìgy egyűtt tulajdonképen csak egy álom...én nagy hasznàt vettem ennek a blognak a mindennapjsimban..(nem a perverz részekre gondolok..) XD én nem egy hagyomànyos olvasòja vagyok ennek a blognak,, éb Darker vagyok !!
2013. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az előző ìrò vagyok..bics a helyesìrásokért,telòrol nem kőnnyű írni..:)
2013. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szeretem.sztem pont az a jò benne hogy itt nem híresek.am van a többi tagròl is már szò..--Bye:Kitti(az előző ìrò Bff-e :):):)
2013. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak a 21 fejezetig olvastam, azelőtt faltam a fejezeteket. Beleolvastam az angol folytatásba, de nem tűnt érdekfeszítőnek.

Úgy gondolom, hogy nagyon sablonos.

"A neszesemmifogdmegjól sorsú lány, akinek még sosem volt pasija, egy buliban találkozik az elhíresülten veszélyes, de szuper szexi sráccal, aki beleszeret a lányba." Aztán arról szól, hogyan szereti meg Harryt Bo, majd egy bizonyos szint után a fél történet a nemi életükről szól. Véleményem szerint unalmas. *ásít*

Nekem is ez volt az első fanfiction, amit olvastam, de vannak a Darknál ezerszer jobbak és még magyarok is és a legfontosabb: nem sablonosak!

2013. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!