Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék barátnőket...

Helyes éva kérdése:

Hol találhatnék barátnőket Salgótarjánba?

Figyelt kérdés
Már probáltam pár netes oldalt,de nem játam sikerrel
2013. aug. 3. 14:38
 1/1 Evele123 ***** válasza:

Én salgótarjáni származású vagyok, nekem az ifjúsági ház bejött. Az, amelyik ott van a vasútállomással szemben. Mármint a vasútállomás egyik végén a meki van, a másik oldalán (észak felé gyalogolva kb. 100 métert) pedig a SITI vagy hogy hívják. A netes párkeresők nekem sem jöttek be, a párommal már több, mint 3 éve ismerkedtem meg egy ezo témájú oldalon, ami azóta megszűnt (lélekvándor.hu). Mondjuk ennek előzménye volt a Reiki 1 és 2. szintje, majd fogtam egy fehér lapot és leírtam 21 jellemzőt, amivel őt írtam körül. 19 stimmelt belőle.

Nem kell ennyire túlmisztifikálni a párkeresést, társaságba kell járni, ismerkedni, kapcsolatokat, barátságokat kötni (nekem ebben a Forever Living Products is segített a személyiségfejlődés-könyvekkel és előadásokkal - a Frei-caféban vannak előadások, írhatsz priviben is ezügyben), magadnak kell olyanná változnod, hogy be fogod vonzani azt, akit szeretnél.

Remélem, tudtam segíteni.

Üdv. Evele

2013. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!