Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék olyan...

KérdezőBizonytalan kérdése:

Hogyan találhatnék olyan értelmiségi, beszélgetésekre, házibulikra nyitott baráti társaságot, akik "befogadnának" egy egyedülálló férfit? (. hátha beválik alapon, próbaképpen. )

Figyelt kérdés
Egyetemista koromban sokszor összejöttünk az évfolyamtársaimmal, csak úgy, de az bő 10 éve volt, és elsodródtunk kicsit egymástól. 34 vagyok. Hiányzik egy kicsit lökött, de értelmes társaság. Remélem nem lehetetlent szeretnék!
2013. jan. 25. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát interneten szerintem sehogy. Volt amikor én sem tudtam menni senkivel. Ha más nincs akkor tedd azt hogy elmész egyedül egy szórakozóhelyre és betársulsz valakikhez. Én ezt tettem és egyszer bevált. Igaz ebből nem születnek komoly barátságok, meg az is lehet ha ittasak akkor legközelebb fel sem fognak ismerni. Ebben a korban már nehéz barátkozni. Legalább egy esélyt adj ennek, mert úgysem veszítesz vele semmit.
2013. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyenen én is gondolkoztam, hogy hol lehet egyáltalán új embereket megismerni, ha más nem akkor keresel túrákat vagy hasonlókat. Pl van akiket érdekelnek az elhagyatott helyek és valaki leszervez egy túrát xy helyre, aki akar az meg elmegy, így lehet ismerkedni másokkal, és lesz közös hobbi is ha úgy alakul.
2013. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lényeg hogy az sztem segít ha van egy közös hobbi, vagy beszélnivaló, ami összehozhat titeket máskor is
2013. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!