Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen akad olyan...

Zalaegerszegen akad olyan kpop imádó aki táncolna is a zenékre egy kis csapatban? (:

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudjátok, imádom a kpopot. Szeretem a zenét, de a táncot, a koreográfiát még jobban. Youtubon rengetek feldolgozást nézek nap mint nap, vannak akik egyedül, de vannak ilyen csapatok is akik remekül el tudják lesni a klippben látott mozdulatokat. Azon agyaltam valamelyik nap, hogy ez egy remek elfoglaltság lehet!:D Ugyhogy úgy gondoltam én is összedobnék egy ilyen kis kafa csapatot.:) nem csak időtöltésnek lenne nagyszerű, de még haverkodni is nagyon jó lenne.:) arra gondoltam hogy ha meg van a kis csipet csapat, együtt leülhetnénk, meg nézhetnénk pár már fefeltöltött videot, vagy akár mi magunk is feldolgozhatnánk őket, kibérelnénk úgy het 2alkalommal egy kis helyiséget, mondjuk engem az sem zavar ha valaki ezt bem szeretné, akkor a szabadban egy kissé eldugott helyen, vagyis ahol nem lát minden jött ment, és ott megpróbálhatnánk mi is táncolni egy két remek kpop számra.:) a számokat, időpontokat a táncoláshoz, helyszíneket közös megállapodáson döntenénk el.:) kinek melyik zene jó, mikor ér rá, stb..:D egy kis csapatban mégis csak jobb mint egyedül, nemde?*-* ha elkészültünk egy-egy koreográfiával, mi is felvehetnénk videóra aztán feltölthetnénk youtubera!:D remélem találok pár emberkét aki hasonlóan gondolkodik és szívesen csatlakozna egy kis csapatba.:) még nevet is adhatnánk a csopinak!: o szóval, ha valakit èrdekelne a dolog, és benne lenne, az kérem írjon az alábbi e-mail címre bátran!:) nem harapok, nem kell szégyenlősködni!:D tiszta szívből örülnék neki!:) e-mail cím: onedreamforrealise@gmail.com utóirat: nem kell profi táncosnak lenni, sőt, az se baj ha még sosem táncoltál, csupán csak hallgattad a kpopot.:) akárcsak én :'D Várom a leveleket, én már 1 emberkének is örülök.:) ha valakit pedig zavarna a kor egy ilyen kis csapatban, annak előre szólok hogy 15 vagyok,lány,úgyhogycsakolyanok èrdeklődjenek akiket ez nem zavar:) én bárkit előszeretettel fogadok. ^^ bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett.. Mégegyszer mondom, írjatok bátran!:) ÉLJEN A KPOP!<3

2013. aug. 8. 21:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én nagyon mennék csak sajna nem a közelben lakok de ez jó ötlet kitartás ^^ Remélem lesz majd vidi ha sikerül aminek szívemből drukkolok :) 14/L
2013. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ajj, dekár.. :(( pedig nagyon örültem volna T.T mindenesetre köszönöm a jókívánságot, remélem összejön a dolog.:cc :)
2013. aug. 8. 22:08
 3/14 anonim válasza:

En ezt annyira,de annyira utalom!:( 15 eves vagyok. Tobb mint 3 eve a kpop szerelmese. imadom. Annyira szivesen benne lennek enis egy ilyenben,de sajnos Bajan lakok,szoval ez nem megoldhato:(:( Egyedul mar tanulgattam a 2ne1-Clap your hands, SuJu-Mr. Simple, Hyuna-Bubble pop,MBLAQ-It's war koreografiajat,de sosem jutottam messzire,mert beleuntam,hogy egyedul csinalom.

Szoval elegem van,hogy minden kpopper tokre messze lakik tolem:( Azert remelem majd ossze jon neked!:) HWAITING!

2013. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bakker.. Nemár..>< Én is úgy vagyok vele, hogy hát azért csapatban még is csak viccesebb, hangulatosabb lenne az egész.. De ha más hogy nem megy, sajnos egyedül kell belevágnom.. Azért még bízom benne hogy jelentkezik valaki és várok >< nagyon sajnálom hogy ilyen messze laksz:( a jó kívánságot pedig köszönöm:) remélem neked is összejön majd !:)
2013. aug. 11. 22:39
 5/14 anonim válasza:
Szia! Én Hévízen lakok. NEm sok idő kimennem. De megbeszéljük oké??? az emaiol címem dori410@freemail.hu a skype nevem cicamica259
2013. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia!:) Felvettelek skypera, ha visszejölsz megbeszélhetnénk akkor a dolgot.*.*
2013. aug. 13. 23:37
 7/14 anonim válasza:
Jó visszajelöllek!!
2013. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én zalaegerszegi vagyok, szívesen táncolnék - már amennyire tudok.

13/l

2013. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! küldök egy privi üzit itt gyik-en jó?:)
2013. aug. 22. 23:14
 10/14 anonim válasza:
Lányok én is szereték benne lenni !!!!!!!!!!!! Dóra
2013. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!