Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Más is jár egyedül Animecon-ra...

Más is jár egyedül Animecon-ra? Egyáltalán szerintetek kimenjek egyedül?

Figyelt kérdés

A barátaim nem szeretik az animéket, de én odavagyok értük. Eddig sose mentem conra mert nem akartam egyedül menni, de egyszer nagyon kimennék. Most azt mondták hogy jönnek, de nem számítok rá mert általában az útsó pillanatban visszamondják, és nem is akarom rájuk erőltetni. Viszont félek hogy egyedül unalmas, meg nem is bírnám úgy elengedni magam mint ahogy mikor barátokkal vagyok és nem élvezném. Nem vagyok valami túl jó ismerkedésben (nem merek senkihez se odamenni). Más is megy így ki? Kimenjek egyáltalán szerintetek?

15/F


2013. aug. 12. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Huh hát nem is tudom... Egyedül is el lehet lenni de nem hosszabb távon. Legalább egy valaki lenne, aki veled menne. Mert mondjuk ha így végignéztél mindent, vagy vársz egy programra és leülnél kajálni vagy inni egyedül eléggé f.s. Esetleg még azt tudom, hogy facebookon a con oldalán szoktak keresni társasághoz embereket, vagy csak egyszerűen írják hogy ők is kevesen vannak, csatlakozhat aki akar hozzájuk. Én se vagyok az a nagy odamenős, de nem igazán jövök zavarba semmitől, így én bevállalnám.
2013. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menjünk együtt.

Hasonló cipõben járok, bár én ismerek animéseket, õk nem akarnak ilyenekre járni.

Eddig 4 conon voltam mindegyiken egyedül, így is élvezhetõ volt mert a vége felé sikerült mindig hozzácsapódni valakikhez, de csak jobb lenne eleve többen lenni.

Szóval, ha mégis egyedül mennél ìrj egy privátot.

16f

2013. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!