Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szerettek az animékben?

Mit szerettek az animékben?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre én is imádom az animét, de nektek miért tetszik? Mi fogott meg benne?
2009. okt. 30. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

én a dragon ball z -t nézem és imádom, ahogy japánul szövegelnek

ja, és néha hentaira verem a farkam, tökre izgató és beteges XD

2009. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az animációk tetszenek benne és vannak olyan animék amikben több érzést lehet látni mint a barátok köztben összesen!

Elfen Lied-re gondolok, meg a Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE-re!

2009. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aki eddig dragon ball z-t meg pokémont látott mint "anime" annak fogalma sincsen arról, hogy mit is jelent az. Amúgy azért szeretem, mert (ahogy az előttem szóló is írta) sok benne az érzelem, és sokkal jobbak mint a Valóvilág meg a hasonló agymosást előidéző reklámok és műsorok. Sok fajta van belőle romantikus, horror, fantasy, tizenéveseknek és felnőtteknek szóló...stb
2011. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszik a japán nyelv ahogy beszélnek, de legfőképp az animék megrajzolása tetszik és ahogy nagyjából bemutatja a japán életet. Leginkább az igényesen megrajzolt animéket kedvelem.
2011. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!