Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudom már tucat kérdés, de...

Tudom már tucat kérdés, de mondanátok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés

[link] egy sztorit írok, még csak 3 rész van fent, de remélem tetszik!:)

a negatív kritikát is szívesen veszem, amennyiben kultúrált módon van leírva, köszi!:)



2013. aug. 26. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beleolvasgatva a sztori nekem érdektelen, mindenki ilyesmiket ír már. Az oldal szép, egyszerű, a sok csilli-villi borzalom után jó látni valami visszafogottabb stílust.
2013. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

várok még másokat is

2013. aug. 26. 13:27
 3/13 -Igazmondó- ***** válasza:
Keveset olvastam bele, de nem tűnik rossznak, csak kicsit érződik rajta a köznapi hangnem, amiért nem vagyok annyira oda, de azért ne hagy abba :)
2013. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

mit értesz köznap hangnem alatt?:)

próbálok izgalmas dolgokat kitalálni, de ez az első kis sztorim :D azért igyekszek.:)

2013. aug. 26. 14:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam az elso fejezetet, es tenyleg egy kicsit tucat - de ez a tovabbiakban valtozhat ;)

Kisse felkeltette a figyelmemet ez az uj srac, de van egy sejtesem arrol, hogy ez a fiu ossze fog jonni Ellaval.

A fejezet nagyon kicsi, tuuuuuuuul kicsi :/

kivancsian olvasom tovabb a tobbit


A kinezet meg szamomra tokeletes, de tenyleg. Ez a fa, s a szinek.... jo!

2013. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem "egyenlőre", hanem egyelőre.
2013. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a többi fejezet már hosszabb, de köszönöm a választ! :)

amúgy még nem tudom, hogy pontosan mit csinálok a karakterekkel. valószínű egyszer összejönnek, de nem a szerelmük köré akarom építeni a sztorit.:)

2013. aug. 26. 14:44
 8/13 anonim válasza:

A kinézete nekem nagyon tetszik, jók a színek, a szöveg színét is nagyon jól választottad, és a háttér remek!:)

A sztori rövid, nem olvastam végig bevallom, csak az első egy pár mondatot. Elég sablonosnak tűnik, mert minden sztori így kezdődik! Nem tudom miről szól a történeted, de ha akarsz valami olyan kritikát, hogy tudd milyen jó meg minden érdemes lenne beküldened egy kritikás oldalnak. Ott tényleg megmondják a tutit!:D

Ha nem találsz ilyet akkor ajánlok egyet, ha nem baj persze. [link] parancsolj, igaz nem volt még kritika, de a csaj érti a dolgát nagyon is, barátnőm vezeti. Na, ő is ír egy történetet nincs megelégedve vele mindig bütyköl valamit az oldalon, de imádom olvasni.:)

2013. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

AzKöszönöm!:)

Amúgy akkor inkább leírom a gondolat menetemet, hogy kb miről szólna.:D nem tudok nyilatkozni, hogy így kezdődik e a legtöbb sztori vagy sem, mert nem olvasók ilyeneket.:D

Az egyik fejezetben leírtam, hogy honnan és miért jött a srác.:) lényeg a lényeg, hogy különböző dolgok miatt el kell hagynia Miamit is, azaz inkább megszökik, és Ella is vele tart. Nem akarom mindenképpen halálos szerelmesekké tenni a karaktereket, még pontosan nem tudom mit kezdek velük, talán csak "társak" lesznek. A lényeg hogy a szereplők rossz irányba fejlődnek majd, bújkálniuk kell hogy ne kapják el őket stb stb, és hát nem túl szép dolgokat fognak majd csinálni (gyilkolás rablás stb) nem ragaszkodok a végén a happz endhez sem, elképzelhető, hogy a szereplők "megszívják" a végén. Továbbá ha úgy jönnek ki a dolgok nem kizártak az "apróbb" meglepik sem, esetleg egy nem kívánt terhesség, a múlt felhoza stb sem :)

Nem tudom ilyesmibol mennyi sztori van, mint mondtam, nem olvasom őket :)

2013. aug. 26. 15:17
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésekert, telefonról vagyok és éppen kutyát setaltatok :D
2013. aug. 26. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!