Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok véleményt a blogomról?

Mondanátok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés

Igaziból ez az első próbálkozásom, nem tudom, hogy érdemes lenne-e folytatnom... Minden kritikáért hálás lennék :)

[link]



2013. máj. 10. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmmm,nem rossz.Folytasd!
2013. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így 26 éves fejjel meglehetősen érdektelennek találom, de biztos van sok tini, akinek tetszik.

A grafika nem rossz, rendben van a fogalmazásod és a helyesírásod is. Elég egyszerűen fogalmazol, mintha csak élőszóban mesélnél, de egy ilyen történethez ez illik.

Amiken javíthatnál:

-A bekezdések első sorát húzd beljebb.

-Egy baj van ezzel a betűtípussal: nem ismeri a hosszú ő-t. Bár megoldottad a kérdést úgy, hogy átjavítgattad, de akkor is furcsa, hogy az összes ő betű más betűtípussal van szedve, mint a szöveg többi része.

-Olivander - feltűnő koppintás a Harry Potterből

-Larryba helyett Larrybe

-A titkosügynökök nem árulják el a családjuknak sem, hogy ők titkosügynökök.


Nem rossz, kezdetnek megteszi. Az a tanácsom, hogy a későbbiekben akár ez a történet, akár azok, amelyekbe majd ez után kezdesz bele, legyenek ÉRDEKESEBBEK. Fordulatosabbak, feszültebbek, esetleg csempészhetsz beléjük némi humort is.

Ajánlott olvasmány: Rejtő Jenő könyvei.

2013. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Hány éves vagy? Gondolom 13 körül lehetsz. Ahhoz képest nem rossz.

De ha majd idősebb leszel látni fogod hogy azért vannak ezzel gondok. Egyetértek az előzővel: fordulatok, feszültség hiánya stb. De ha ezeket kijavítod, egész jó lesz! (szerintem)

Az alapötlet nekem tetszik, én nem tudnék ilyent kitalálni. Jelenlegi formájában még épphogy kilóg a tucatblogok közül, így egy kis változtatással egész egyedi és jó lesz!

2013. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ameddig elolvastam jól fogalmazol! Tetszik. Folytasd!
2013. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szépen fogalmazol, de ügyelj a szóismétlések elkerülésére!
2013. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!