Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a blogról?...

Mit gondoltok erről a blogról? (1D)

Figyelt kérdés

[link]


Ez az egyik barátom blogja. Most ír először blogot és nincs sok látogatója. Ha van kedved nézz be, remélem és reméli, hogy tetszik.

A véleményeket írd meg a bloghoz kommentbe vagy ide a kérdéshez válasznak.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert mint már említettem ez az első blogja és nem tudja, hogy jó-e...rám meg nem hallgat :D

Jöhet hideg, meleg ;)

Ui.: vannak olyan emberek, akik ajánlanak valamit, ami a sajátjuk és azt mondják, hogy egy baráté/ismerősé/családtagé..én nem tartozok ezek közé, nekem tényleg a legjobb barátom vezeti a blogocskát



2013. aug. 28. 11:28
 1/4 edemmester ***** válasza:
A blog és a történet alapvetően tetszik. A kinézet is rendben van és rendezett. A navigáció oké, mindent könnyen meg lehet találni amit kell. Még annyit esetleg hadd kérdezzek, hogy tudnál adni PRIVÁTBAN esetleg valami elérhetőséget (e-mail, skype, vagy akármi) ahol írhatnék pár sort privátba a SZERZŐNEK?
2013. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a blog imádom pedig én nem bírom a fantifiction - ket! :D :))
2013. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én leírom az őszinte véleményem, mert szerintem jobb, mintha azt mondanám, hogy JAJJNAGYONJÓ! *-* Szerintem abból nem lehet tanulni.


Kinézet: Már nem azért, de csúnya(és még szépen fogalmaztam) Nekem nem tetszik. A fejléc semmilyen, én a helyedben/helyetekben rendelnék. Rengeteg blog van már, ahol készítenek fejléceket, és kritikát is adnak, az ilyen kezdő blogolóknak, mint amilyen te is vagy. Egyáltalán nem vagyok megelégedve, Noricii munkájával, tőle sokkal többet vártam..Én személy szerint gyűlölöm ezt a bloghátteret, mert mindenhol ezt kell látnom, és már unalmas. Ráadásul még együtt is görög az oldallal, ami bosszantó! Sablonnak inkább az egyszerűt/simple-t választanám, abból is a másodikat. Az sokkal szebb, és átláthatóbb, mellesleg könnyen kezelhető is! Én a helyedben a szereplőknek egy külön oldalt csinálnék, és írnék róluk egy-egy hozzájuk tökéletesen passzoló idézetet. A betűtípusokat kicsit variálhatnád, hogy ne tűnjön annyira amatőrnek az oldal. A modulsávban lévő betűk színe sem jó, mert hunyorognom kell, hogy kitudjam olvasni, összeolvad a háttérrel, és átláthatatlan.


Történet: Engem megfogott. A barátnőd nagyon szépen fogalmaz, és ez élvezetesebbé teszi számomra/számunkra az olvasást. Igazából csak a BEVEZETŐT, és az 1. részből olvastam valamennyit, mert nem sok időm volt, de elmentettem könyvjelzőnek, és szerintem folytatni fogom, mert LEKÖTÖTT. Az írásodról,vagy barátnőd írásáról érettség tükröződik. Tehetséges író vagy, akinek még van mit fejlődni, de kinek nem? :) Határozottan azt kell mondanom, hogy egyedi, mert nagyon kevés(!) olyan vándireksönfanfiksönt olvastam, ahol a fiú szemszögéből van leírva a dolog. Van benne rizsa is, és nem csak párbeszédekből áll az egész, amiért hatalmas képzeletbeli piros ponttal ajándékozlak meg!


Remélem nem sértődtél meg ( és nem pontozol le :D ), mert nem a rossz szándék vezérelt, míg ezt leírtam neked, csak segíteni akartam.

Ja és én is blogíró vagyok, és ha akarod megmutatom neked , hogy kell szebb kinézetet varázsolni a blogodra! :) Csak küldj egy privátot, ott leírom neked az e-mail címem. Tényleg örömmel segítenék neked!

2013. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na jó, emberek, őszinte leszek. Ez valójában az én blogom. Csak azért írtam, hogy ez a barátnőm blogja, mert akkor a válaszolók azt írják le amit gondolnak.

Ha kiírtam volna, hogy az enyém, szerintem csak olyan válaszokat kaptam volna, hogy "AZTAA, DE JÓÓ" de nem azért, mert tényleg tetszik nekik a blog, hanem mert nem akarnak megbántani.

Pedig én nagyon örülök a negatív kritikáknak is, hiszen abból lehet tanulni, nemde?

Minden válaszolónak nagyon köszönöm, olyan boldoggá tettetek, hogy azt lehetetlen leírni.

Külön köszönet az utolsó válaszolónak, aki leírta a blog hibáit. 

2013. aug. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!