Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Manapság tényleg megnőtt...

Manapság tényleg megnőtt ezeknek a táboros történeteknek/blogoknak a száma? Ha esetleg valaki ír ilyet, vagy ismer ilyet, akkor elküldené a történetét/blogot?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem, mert olvastam a napokban egy olyan kérdést, amelyben a kérdező a táboros történetéről vagy blogjáról kérdezősködött (konkrét részletet/fejezetet nem publikált előttünk), és az egyik válaszoló azt írta, hogy pont ezelőtt olvasott el egy ugyanilyen kérdést, amelyben szintén egy táboros történetről volt szó.

Én meg most olvasgattam egy emberke regény részletét, és az egyik válaszoló írta, hogy milyen jó, hogy végre nem egy tucat történet, ami 1D fanfiction, vagy táboros.


Ennyire sokan írnak táboros történeteket??

Csak azért kérdezem, mert én másfél éve egy ilyen témájú regényen dolgozom, és amikor ez az ötlet kipattant a fejemből - mármint, hogy írjak egy táboros sztorit -, nagyon örültem, hogy végre nem egy könyv adott egy ihletet, hanem csak úgy jött.


Az én történetem nem egy olyan, hogy a lány húú-de-milyen-jó-hogy-táborba-megyek típus, hanem egészen más, visszahúzódó.

Mennyire elterjedtek az ilyen témájú sztorik, illetve mennyi az eséje annak, hogy a történetemet nem tucatozzék le egyből, ahogy meghallják a témáját?


Komolyan nagyon kiakadtam ezen, mivel nem akarok mások után igazodni, engem nem érdekel, hogy a többségnek éppen mi tetszik, vagy mindenki éppen mit ír, viszont nagyon örülnék, ha lenne legalább egypár olyan értelmes, intelligens ember, aki elolvasná a történetemet.


jaj, és aki tud ilyen történeteket/blogokat, esetleg maga is ír ilyet, akkor szívesen elolvasnám! (csakhogy tudjam, mennyi az esélyem)

Igen, és most gondolom, mondanátok, hogy attól is függ a dolog, hogy mennyire jól írok/milyen stílusban illetve kiknek - és itt megjegyzem egy ifjúsági regényt írok.



#történet #blog #érdeklődés #írás #kritika #tábor #táboros történet #tucat blog
2013. aug. 29. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!