Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki erre az...

Emlékszik még valaki erre az atom régi cuccra? :DDD

Figyelt kérdés

Ilyen légy énekelt benne ,hogy "a legyek királya Lui vagyok minden mi koszos behurcoloook" vagy valami ilyesmi :D

emlékszik erre még valaki?


épp egy pókot likvidáltam vele és eszembe jutott


2013. szept. 2. 23:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen én olyanra is emlékszem ,hogy "JAJ MORTEIIIN ELŐ NE VEEDDD.... A DALNAK ITT VÉGE LESZ TÜ TÜ" :D Kuuurvajó
2013. szept. 2. 23:59
 12/16 anonim válasza:
Szerintetek kínos, hogy erre 21 évesen nem emlékszem? 21L
2013. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen :(
2013. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem az volt, hogy " szőrös kis lábamon millió bacilus, mindent mi mocsok behurcolok " ??? :DDD
2013. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De tényleg :D
2013. szept. 3. 12:05
 16/16 anonim ***** válasza:

a legyek királya loui vagyok, mindent mi mocsok, behurcolok. szőrös kis lábamon millió bacilus, piszok piszok piszkos vagyok. nincs többé tisztasááág wáááááúúúú enyém az egész világ!! szemtelen pofátlan piaci légy vagyok, egyetlen dologtól reszketek vacogok, a Morteint elő ne vedd, jaj gyors halál, a dalnak itt vége lett..


Nem bizti h szó szerint így volt, de kiskoromban sokat énekeltem ezt tesómmal, vhogy megmaradt :D

2014. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!