Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 napja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 napja szakított velem a barátom. Elkezdtem ismerkedni egy másik sráccal, de minden nap sírok a régi után. (? )

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a bajom. Ez az új pasi kedves, aranyos, jófej és tetszem neki. Járni akar velem.

Esténként eszembe jut a másik srác, aki dobott és annyira szomorú leszek. Nagyon hiányzik. :( Állandóan arra gondolok, hogy majd valahogy visszaszerzem. De sajnos erre nem sok esélyem van, kiszeretett belőlem. :(

Jaj, nem tudom, mit csináljak. Járjak ezzel a sráccal?

De mi van, ha nem tudom elfelejteni a volt barátom? Nem akarom, hogy miattam szenvedjen. Olyan rendes velem.

24 N



2013. júl. 31. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Amíg nem zártad le magadban az előzőt, de kezdj újba.

Nem vagy még teljes ember - a szíved még a másik srácnál van.

2013. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy addig úgy sem fogsz boldog lenni az új sráccal, amíg a régit el nem felejted! Ez csak hosszú idő után múlik, de ha van melletted valaki úgy gyorsabban megy majd a felejtés.
2013. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Banderasz094 ***** válasza:
Azt ajánlom várj vele,ha összejössz vele ien korán,akkor csak rosszab lessz,főleg ha a volt barátodnak nincs még csaja,a férfiak olyanok tudod,mondunk valamit,később nagyon megbánjunk..:) De ez attol is függ hogy,miért szakitottatok,ha megcsalás stb,akkor vége van,de akkor se kezdj korán kapcsolatot!És a sírás természetes,még vagy 2 hónap és kihevered,ha nem lessz semmi!
2013. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem volt megcsalás, csak azt mondta, nem szeret már annyira, mint régen és nem érdemlem meg, hogy úgy legyek vele, hogy nem tud már annyira szeretni.

De nem tudom mit rontottam el. Annyira szeretném, ha minden úgy lenne, mint azelőtt.

2013. júl. 31. 19:38
 5/5 Banderasz094 ***** válasza:
Nem lessz már a régi,lehet csak kihasznált,vagy ki akart,de a barátodnak ahogy igy leirtad hmm,sztem valakivel igen csak megcsalt azelőtt egy csajjal,és inkább ő dobott el téged,csak ne tudj semmiröl,ez is lehet a háttérben,de max még vagy 4 verziót tudnék leirni!
2013. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!