Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki szereti a One Directiont?...

Ki szereti a One Directiont? Kinek ki a kedvence? Szegedi directionerek mindenféleképpen írjatok!

Figyelt kérdés
Én is egy directioner vagyok és nagyon szeretnék keresni még több 1D rajongót, tudjátok haverkodni meg csak úgy összeülni egy kicsit és a bandáról csacsogni. Szeged környékén élek szóval hajrá szegedi directionerek! Ha szeretnétek jobban megismerni vagy akár talizni,írjatok egy időpontot és egy helyszínt és már ott is vagyok. Úristen mennyit fecsegek! Az én kedvencem Harry. :)

2013. szept. 10. 17:02
 1/5 HUNarcher válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sziaa :) én imádom az id-t a kedvencem Niall <3 olyan cuki ! beszélgethetünk ha akarod :)
2013. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HUNarcher válasza:
Csak sajnálni tudlak titeket hogy nem veszitek észre mit csinálnak, vagy ti mit csináltok...inkább hallgassatok Alvin és a Mókusok-at, Tankcsapdát,...legalább lesz egyfajta világképetek, és normális dolgokat fogtok csinálni.
2013. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziiaaaa!

Im a 15 years old,proud Directioner!Zanyeeer vagyok! :)

2013. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jdfGabrella ***** válasza:
Zayn Malik
2013. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!