Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket érdekelne egy ilyen blog?

Titeket érdekelne egy ilyen blog?

Figyelt kérdés

Elég furcsa gondolatmeneteim szoktak lenni, sokat agyalok mert túl sokat érek rá. Szóval ezeket leírnám egy blogba. Nem csak furcsa gondolatmenetek lennének, amik szórakoztatóak vagy tanulságosak, hanem nekem mániám fejteni az élet nagy dolgait. És ezeket meg kell osztanom, ezért leírom.

Most még csak egy bemutatkozást írtam, hogy ha lesznek olvasók, kb tudják hogy ki ír, hogy milyen vagyok. Csak tudni szeretném, hogy mire számítsak, mennyire lesz érdekelt. Mert ha mondjuk nem láttok benne esélyt, akkor nem folytatom:)

[link]

Köszönöm előre az őszinte véleményt:) De nagyon őszinte legyen ám..!



2013. szept. 24. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Már az első mondat elég ahhoz, hogy tönkretegye a nagyszabású bemutatkozásod. A folytatás pedig csak rátesz még pár lapáttal.


"női faj", csak egy, a sok kínos komponens közül. A stilisztikai részen is lenne még mig - sokat - javítani.


A fentiek és az egész írás alapján pedig a nagyzolásod, az "egód", az olvasók lenézése teljesen alaptalannak, és üres fellengzésnek tűnik.


Ez a blog tökéletes arra, hogy magadnak írd, esetleg szerezz pár olvasót, de ha valóban minél több embert akarsz látogatóddá tenni, ez kevés, gyenge, és több sebből vérzik.

2013. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
"lelketlen, filózó, állatbarát, embergyűlölő, túlontúl is szabad szellemű, antiszocális, pszichopata, beképzelt, szadista, bolond, kutató, író, sorozatfüggő, dohányzó, segítőkész, álmodó, furcsa és mégis szerethető." Most komolyan, ilyen jelzőkkel illeted magad és azt várod, hogy tetszenetek az írásaid? Kösz nem...
2013. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem írhatom azt, hogy jó ember vagyok és boldog és körülöttem minden tökéletes, ha őszinte akarok lenni. A jelzőket, amiket leírtam már nem egyszer megkaptam másoktól, és több ember egyszerre nem hazudhat. Sok a hibám és felvállalom. Együtt élek vele és gondoltam megosztom mert az ismerőseimet nem érdekli(mondjuk nem is csodálom).
2013. szept. 24. 08:28
 4/13 anonim ***** válasza:

"Sok a hibám és felvállalom."

"Őket nem érdekli, ők nem értenék és nem szívesen mondanám nekik."


Önmagadnak is ellentámadsz. A kommenteddel és az írásoddal együtt váltál tökéletesen hiteltelenné, és érdektelen 16 évessé, aki még a gondolatait sem tudja összeszedni, és rendesen tálalni. Próbálod piedesztálra emelni magad, csakhogy ahhoz kellene is valami!

2013. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te, hallod! Te nem a szomszédom vagy véletlenül? :O Hát komolyan mondom az is full ilyen :OO
2013. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem egy bemutatkozásból nem tudhatjuk milyen a blog. Folytasd!
2013. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ellenszenves vagy, helytelen szavakat használsz és nagyon egybeírsz, ami lehetetlenné teszi a kényelme olvasást. jaj és mikor elkezdtem olvasni , csak az jutott eszembe, hogy: még egy tinilány, aki azt hiszi, h ő más mint a többi, pedig ugyanolyan
2013. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte kritikát!

Arra gondoltam akkor, hogy kitörlöm a bemutatkozásom és csak a cikkeket írom. És azt is másképp, nem így. Megpróbálom érdekesebbre, mert a blogot meg letörölni nem akarom.

2013. szept. 24. 18:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a feléig HA el tudtam olvasni ezt a bemutatkozást.

tovább nem megy... kész...

az az érzésem van, hogy lenézed az embereket, egyszerűen hülyének nézed őket.

Lehet, hogy a további "bejegyzésben" bővebben kifejtedted, hogy miről filózol, de azért én megkérdem.

Konkértan miről filozófálsz??

Ha esetleg jól írsz, összeszedetten leírod a gondolataidat, amiknek értelme és alapja is van, akkor esetleg elolvasnám a blogodat (mármint a következő bejegyzéseket), de mivel gondolom, hogy ez az az egoizmus a stílusodban is meg fog látszani, az írásaid is téged fognak tükrözni, nem hiszem, hogy rendszeres olvasód leszek.

2013. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mint mondtam: javítani fogok. Éjjel jobban ráérek, kitörlöm a bemutatkozást és megpróbálok olyan bejegyzéseket írni, ami nem fellengzős, nem lenéző hanem jó. Tanácsokat szívesen fogadok. Megcsinálok éjjel egy bejegyzést és arra is várom majd a kritikát. Ha azt mondjátok, hogy az sem jó, akkor abbahagyom. De meg szeretném próbálni.
2013. szept. 24. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!