Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Directionerek! Ti hisztek a...

Directionerek! Ti hisztek a Larry-ben? (Nem bromance-re, gondolok, hanem mint. Love)

Figyelt kérdés

Ha igen, ha nem érveljetek, indokoljatok légyszi (de ne úgy, hogy a más véleményűek megsértődjenek, nem akarok shipper kontra anti-shipper vitát, légyszi)

Ami nagyon fontos:

CSAK DIRECTIONEREK ÍRJANAK!!


A válaszodat előre is köszi, puszi 

További szép napot mindenkinek :)


2013. aug. 22. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen <333333333 Óriási nagy shipper vagyok :) Megnézel FB-s oldalakat, láthatod, hogy rengeteg Larrys kép van, ami csak azt bizonyítja, hogy van köztük valami. És nem Photoshoppolt képek, interjúkból szedték ki, tehát nem hamis képek. Én annyira örülnék, ha tényleg így lenne...
2013. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

énis Larry-s vagyok.

Csak az nem látja, hogy hogyan néz a két fiú egymásra, aki nem akarja látni :'))

2013. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Hiába próbálják titkolni..ahogy egymásra néznek mindent elárul. A gyengéd érintésekről nem is beszélve *-* 
2013. aug. 29. 22:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

A szemük tényleg mindent elárul :) Olyan cukik :33

2013. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Legcukibbak 
2013. aug. 30. 10:35
 6/16 anonim válasza:
59%

Szeretem az 1d-t,de főleg a zenéiket.Mi/ki az a Larry?Hallani hallottam,csak nem igazán értettem!

Valaki elmagyarázná?

Előre is köszönöm:)

2013. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Larry = alias Lou&Haz shippelése :) és én is hiszek Larry-ben... vagyis nem hiszek,hanem tudom ;) x
2013. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
77%
Igen,hiszek raadasul fiu vagyok(nem meleg hanem biszex..de mind1) szamomra annyira egyertelmu es nkm nagyon lejon a viselkedesukbol meg a kulonbozo elethelyzetekhez valo viszonyulasokbol..(mindezt magambol kiindulva mondom)...sok naiv kicscsaj bemeselimaganak h nm igaz mert zavarja h ok is biszexek v melegek netan es ez faj nekik mert azt hiszik h igy nm lehetnek az ovek a fiuk pedig valljuk be amugy se lehetnenek...de nm itelek el senkit..nincs jogom hozza ez az en nezopontom elg jo vagyok pszihologiabol..es tudokbizonyos jeleket amik szamomra egyertelmuek..csak az faj..h azt latni h a ket fiu kezd eltavolodni az utobbi idoben egymastol...
2013. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Szeretem az 1D-t, de szerintem undorító, hogy képeken smárolnak, stb....
2013. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
23%

Huu de rohadtúl utálom a shippereket.-.-"

most komolyan ebben mi a jó.?

am Louis meg Harry is mondta hogy elege van már a shipperekből.:|

ÉRTSÉTEK MÁR MEG LARRY NEM LÉTEZIK. -.-"

Directioner vagyok.:3

16/l

2014. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!