Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 45 centis vizipipába két...

45 centis vizipipába két szívócsöves test?

Figyelt kérdés

Egy 45 centis pipám van és szeretnék olyan testet venni melynek 2 szívócsöve van. Ez ilyen kis pipába lehetséges-e illetve a tartályban lévő füst elég e ha ketten szívják egyszerre?

Előre is köszönöm a választ.


2009. nov. 6. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lehetséges olyat venni. Nekem 3 személyes van de egyszerre csak egy ember tudja szívni, mert ha ketten szívják akkor egymás elől fogják elszívni a cuccot és mindkettőnek szar lesz, pláne ha az egyik majd frankón benyeli a vizet ha a másik hirtelen abbahagyja a szívást. Szóval nem lehet ketten szívni.
2013. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi kimaradt, hogy elképzelhető, hogy van valami osztott tartály féle dolog is, de nem láttam még olyat. Nem tudom van e.
2013. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!