Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesti vidámparkban csütört...

Budapesti vidámparkban csütörtök délelőtt nagy tömeg lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
holnap délelőtt elmegyünk az osztállyal, szerintetek mekkora sorok vannak csütörtök délelőtt? Jó program amúgy? (végignéztem a játékok listáját, és elég gyérnek tűnik, van 1-2 jó, azokért meg külön kell fizetni -.- ennyi pénzért már mehettünk volna valami jobb helyre is, de mindegy)
2013. szept. 25. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

"van 1-2 jó, azokért meg külön kell fizetni "


Na meséld már el mi az az egy-két jó, amiért külön kell fizetni? A gokart? :D Aminél bármelyik gokartos cégnél jobbat kapsz, ár/érték arányban olcsóbban?

Túlvilág kapuja fizetős még, de az kb. ugyanaz mint a Tréfás dzsungel, csak a díszlet más.

Szóval én megértem, ha nem találsz jó játékot a parkban, mert persze vannak sokkal jobb vidámparkok is a világon, persze sokkal drágább áron. De ez biztos nem igaz, amit te írsz, hogy van 1-2 jó, de az fizetős. Vagy ha te a célbadobásra és a célbalövésre izgulsz rá, akkor ne menj a vidámparkba. Menj el egy május elsejei vándorvidámparkba aztán ott is megkapod ugyanezt és nem kell belépőt venni, csak azért fizetsz amit igénybe veszel.

2013. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!