Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ültetek már XXL hintán? Ha...

Cilandi kérdése:

Ültetek már XXL hintán? Ha igen, milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Egy ideje szeretném kipróbálni, de sose merem valamiért... Ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre!

2013. okt. 5. 11:42
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én Békéscsabán próbáltam ki a Kolbászfesztiválon pár hete. Nekem nagyon tetszett:) De arra fel kell készülni, hogy a jó érzés mellett elég félelmetes is.
2013. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félelmetes? Mi miatt? Nem lehet rosszul lenni?
2014. jan. 20. 22:07
 3/7 anonim válasza:
De, aki hajlamos rá, vagy telekajálta magát, az simán lehet rosszul:D Nekem azért volt nagyon para, mert felvisz, és mielőtt elkezd zuhanni, van egy pár mp szabadesés, amikor eltűnik a feneked alól az ülés...Plusz én a biztonsági mellpánttal sem voltam teljesen elégedett, sokkal jobb lett volna, ha teljesen odaszorít,nem lötyögök benne. Emellett még mozgott is kicsit, és nem egyszer a frász kivert hogy ki fog nyílni:S Mondjuk én elég parázós vagyok ilyen téren, de emellett szeretem is az ilyen kis szerkentyűket. Fura párosítás:D
2014. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jesszus! Nekem az a legnagyobb parám, hogy kinyílik az a pánt... Akkor meg kinek szólok? Még vészgomb sincs, amivel meg lehetne állítani... :D :(

Vagy majd megfognak, akik mellettem ülnek...?!

Mondjuk nem vagyok rosszul lévős szerencsére... De azért alszom rá még párat... Szerencsére olyat még nem hallottam, hogy kiestek volna belőle, vagy leszakadt, vagy hasonlók...

2014. febr. 3. 21:40
 5/7 anonim válasza:

Nyilván nem nyílik ki:D Csak nagyobb biztonságérzetet adna, ha szépen rendesen odaszorítana, mint (szegény) volt bp-i vidámparki szerkezetek.

Én sok ilyen vidit néztem, és az egyiknél azt olvastam h leszakadt egy sor, és meghaltak...Azért én nem vagyok biztos benne, hogy ez igaz, de azért borzasztó belegondolni:S Persze nagyon kevés az esélye, h pont akkor történjen ilyen szerencsétlenség, amikor éppen benne ülsz, de azért ez a komment engem is elbizonytalanított..


http://www.youtube.com/watch?v=6_Hopqjkd5s

2014. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én épp azzal nyugtatom magam, hogy soha de soha nem hallottam még (érdekes módon) hogy bárkit baleset é pl nem volna, aki rajta ült. Pedig már azt megszellőzteti a média, ha valaki pukkantani akar! A legutóbbi amiről olvastam, az fifi volt, de az a hír régebbi, és fifit kb 5 éve láttam ott, ahol régen laktam egy búcsúban... Panaszkodtak is rá, hogy nem volt jó a biztonsági öv, és este pedig pörgették ahhoz képest rendesen! Nem is tudom, hogy ezeket az utazó vidámparkokat "csekkolják"-e, biztonság szempontjából....? S ha igen, vajon mennyire gyakori?
2014. márc. 4. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés de azért írok.

Nem is tudom, hogy mi szállt meg amikor kitaláltam, hogy felülök, de soha többet 😂😂 egész végig nyeltem vissza a hányást, rettenetes érzés volt, de így sztorinak most már jó és nevetni rajta:D de semmi pénzért...

2022. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!