Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki, cosplay ötlet?

Valaki, cosplay ötlet?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, mehetek vagy a téli, vagy a tavaszi(inkább az) MondoConra, de gőzöm sincsen, hogy mi legyek... már gondolkodtam minden félén, de nem jutok döntésre. Barna a hajam, és azt még vagy feketére, vagy szőkére, vagy fehérre tudnám festeni, szóval mindenképp olyan hajszínű animeszereplő v vmi (ismert) filmszereplő lennék...

2013. okt. 7. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a szemem színe zöldeskék, és magas, vékony vagyok, az se baj, ha az arcomra kell festeni, v ilyesmi...
2013. okt. 7. 16:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Még pár infó: elsőnek Cosplay-ozok, és nem akarok netről rendelni, viszont varrni azt pl tud az anyukám nagyon jól, meg varrónő ismerőseim is vannak, szóval azzal nincsen gond, de viszont parókát se nagyon szeretnék (na jó, van egy rózsaszín, göndör, meg egy fehér amit még valamikor a szilveszteri kiárusításon vettem xDDD de azok eléggé hullanak, meg kicsit zavar is xd)
2013. okt. 7. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen animéket láttál már/szeretsz? Én is most fogok menni (tavasszal) elsőnek, de úgy vagyok vele, hogy ha fizetnének se öltöznék be olyan karakternek akit nem ismerek, illetve utálok... Mert hát ha ismered azért csak könnyebb őt "alakítani"
2013. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hűűű, sokat láttam :'D D.Gray-Man, No.6, Amnesia, Mirai Nikki, Pandora Hearts, Kuroshitsuji, Lovely Complex, Cuticle Tantei Inaba... ezek jutnak most eszembe xdd
2013. okt. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!