Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan munkák itthon...

Vannak olyan munkák itthon ahol a feltűnő öltözködés a lényeges?

Figyelt kérdés
Nem utcalánykodásra gondoltam meg nem is ilyesmikre.. Csak szeretek feltűnően öltözködni ("animésen") és kíváncsi vagyok, vannak-e olyan állások fiatal lányoknak, ahol ezt hasznosítani is tudom.. Mert japánban pl. van cosplaykávézó ahol beöltözött lányok a pincérnők, de itthon nem tudom mennyire vannak olyan állások ahol ez még hasznosítható lenne... Ötletek?:)

2013. júl. 29. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van a városba egy ilyen "korabeli kikötő" stílusú étterem, és van egy szegény srác akinek mindig ilyen idióta kalóz maskarába kell mászkálnia egy piros zászlót lengetve a hely előtt.
2013. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ilyen pl egy nyaralóhelyen aki hívogatja a vendégeket, hasonlóan ahogy Japánban, csak itt éttermekben, bár, hogy hogyan öltözöl, azt az étterem adja meg sztem, de megpróbálhatod, bár ez inkább nyaralóövezetekben. Vagy pedig szórólapozás, mondjuk itt mindegy hogy öltözöl, de ha feltűnő akkor vagy elkerülnek, vagy pedig odamennek:DD

de ezek mind csak alkalmi munkák esetleg nyárra, de így szezon közepében szinte lehetetetlen munkát kapni már:)

azért sok sikert:p

2013. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!