Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért csak az MR1 Kossuth és...

Miért csak az MR1 Kossuth és MR2 Petőfi sugározza a Traffic jelet, amikor közlekedési hírek vannak? (Budapest)

Figyelt kérdés
Az RDS autórádiók felhangosodnak a beállított hangerőre, amikor küldenek egy plusz jelet a közlekedési híreknél. CD hallgatás közben is átáll, vajon a többi kereskedelmi rádiónál miért nincs ilyen?
2009. nov. 12. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Biztos csak náluk van? Nekem mintha máshol is bekapcsolna.
2009. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy csak ennél a két adónál kapcsol át, illetve hangosodik fel. Van egy TP rövidítés a kijelzőn, amikor elvileg sugároz ilyet egy rádióadó. A Sláger rádiónál ez a TP jelzés villog, nem tudom mit jelenthet, gondolom azt, hogy nem sugározza ezt a jelet. Szerintem nem a rádióm van rosszul beállítva, mert céges autó gyári rádiójánál is csak ennél a 2 adónál tapasztaltam ilyet.
2009. nov. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!