Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hermione Granger hogy lett...

Hermione Granger hogy lett boszorkány, ha mugli volt? Hogyan látta a Roxfortot, stb?

Figyelt kérdés

Ha a szülei nem voltak varázslók, neki hogy volt mágikus képessége? Ez a helyzet például Lily Evansszal is. Ő is "mugliboszorkány" volt.

Ez hogy lehetséges?

(ez számomra a nagy rejtély a HP trilógiában)



2013. okt. 27. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a felmenői akár évszázadok óta kviblik voltak.Egyébként mugli családban is születhet boszorkány,ahogy a varázsló családoknál kvibli.
2013. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy adottság, mágikus képességet kapnak.

De simán előfordulhat az is hogy egy varázslócsaládban egy gyerek nem születik ilyen képességgel tehát kvibli.

Ezt én úgy tudom elképzelni hogy valaki a valóvilágban is tud tehetséggel születni pl szép énekhang,vagy tud rajzolni.Tehát egy olyan családba is születhet egy egy nagyon jó festő akinek a családjában nincs senki aki festet volna de ugyanígy egy "művészcsaládban" sem feltétlenül kap tehetséget pl a hangszerekhez a gyerek.

Lehet hogy hülyeség de én mindig így képzeltem el.

2013. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter nem trilógia, hanem szeptológia. Olvastad te a könyvet? Muglik gyerekei néha varázslók, boszorkényok lesznek.
2013. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó, most ne a szavakon akadjunk fel... és igen, olvastam és jelenleg is olvasom, de nem találtam benne említést erre.
2013. okt. 28. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezen nincs mit magyarázni. Vannak mugli születésű varázslók, és Hermione nem mugli volt, csak a szülei azok. Ő boszorkány.
2013. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!