Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy facebook...

Mi az oka annak, hogy facebookon most mindenki zsiráfnak állítja be a profilképét?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Megváltoztattam a profilképem egy zsiráfra, mert rossz választ adtam egy feladványra. Csináld meg te is a zsiráf-próbát! Adok egy feladványt. Ha jól válaszolsz, megtarthatod a profilképed, ha nem, le kell cserélned azt erre a zsiráfra 3 napra! A VÁLASZT NE ÍRD KI IDE, CSAK NEKEM KÜLD ÜZENETBEN!!!

A feladvány:

Hajnali 3 óra, csengetnek. Váratlan vendégek. A szüleid azok és reggelizni jöttek. Van otthon eper jam, méz, bor, kenyér és sajt. Mi az első, amit kinyitsz?

Emlékezz!!! ÜZENETET KÜLDJ NEKEM! Ha jó a válaszod, kiírom ide a neved. Ha nem, akkor változtasd meg a profilképed!

2013. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lájk ha te is zsiráf lettél

[link]

2013. okt. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az ajtót bacátok meg! :D A többi csak elterelés! :D
2013. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!