Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A sulinkban szokás, hogy...

A sulinkban szokás, hogy farsangkor minden osztály előad valamit pl:táncol. Mi eddig arra gondoltunk, hogy előadnánk Michael Jackson-tól a thrillert. Van valami ötletetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amúgy 6.-ba járok :)

2013. nov. 10. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Birom a sulidat:) az osztalyodat meg megjobban!!:D szerintem amugy nagyon jo otlet:D mert mindenki ismeri, eleg nagysikeru mu:)) es tuti mindenkinek tetszeni fog:D amugy annyira nem nehez, par nap es osszedobjatok, nagyon latvanyos lesz!:) sok sikert!:))
2013. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Igyekszünk :)
2013. nov. 12. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ötletes,jelmezes,és táncos. Szerintem legjobb választás. Klipből sok dolgot át tudtok venni. Szerintem Michael-nek senki ne öltözzön be,ugyanis olyan ruhát kapni nehéz és drága. Sminkeljetek sokat , fessetek vérfarkasokat,hallottakat,múmiát mindent amit tudtok. Pl.: egyik jelmez lehetne olyan,hogy egy gyereket WC-papírba betekertek és ráöntötök valami pirosat,mintha vér lenne,és akkor Ő lenne a véres múmia,meg ilyenek,ehhez rengeteg ötletet ki lehet találni. Kezdésnek én pár embert már előre kifektetnék a földre vagy a színpadra vagy a nézők közé és ők onnan jönnék fel a színpadra, ha meg a színpadon feküdnének ,akkor meg onnan csatlakoznának be és a többiek meg kintről jönnének be ,és úgy kezdődne a tánc. Jó zenevágással,ötletes jelmez tuti nyerő.
2013. nov. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ex pasim öccse osztálya is a trillert adta elől.. brutális volt <3 én is 6.-as vok.
2014. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!