Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy történet kezdésére mi a...

Egy történet kezdésére mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

1. Fejezet- Az új élet kapuja


Egy átlagos 16 éves lánynak mondom magam, ha bárki kérdezi, de Én ennél sokkal több vagyok, valaki, akit senki nem fog megismerni, valaki, aki több annál, mint amit mutat, mert fél az emberek elítélésétől. Más voltam, az élet megkeményített, de az emberek ezt nem tűrték el, meg kellett változnom, hogy megfeleljek nekik, de ez már nem számít, új életet kezdtem, egy olyan életet, amiben végre boldog leszek és nem érdekel más.

Most itt állok a szobámban, most fejeztem be a csomagolást, írom ezt a naplót és az életem eddigi pontjain gondolkozom, amiket sosem fogok elfelejteni, a szívemben örökké élni fognak, de most lezárásra kerülnek. Büszke vagyok magamra, hogy meg tudtam hozni ezt döntést!

Be pakoltam mindent, amire ehhez az utazáshoz kelleni fog, az egész életem és holnap indulok...de előtte vár még rám két nehéz találkozás. Találkozom a legjobb barátnőmmel és az Apámmal is...

A holnapi nap egy fordulópont az Én életemben és ezt Ti is megértitek majd...



2013. nov. 10. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát érdekes... Kicsit jobban kifejthetted volna mert igy az embernek nincs kedve elkezdeni se nem hogy folytatni. Csak egy kicait fejtsd ki jobban és jó lesz! :-)
2013. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!