Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik versből való a következ...

Melyik versből való a következő idézet? "Számunkra te sosem leszel halott, örökké élni fogsz, mint a csillagok"

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a vers címét és íróját nem találtam még meg, de sok helyen gyászjelentésekben olvasható, így lehet, hogy az egész csak ennyi lenne? Lehet, hogy valaki írt valamikor egy megemlékezést, aztán azt idézgetik... ha megtalálom, azért megírom.

"Bíztunk az életben, hittünk a gyógyulásban, de ha már ebben nem, legalább a csodában. Csoda volt, hogy éltél, s minket szerettél, csoda volt, hogy az életért küzdöttél. De mégis elcsitult a szív, mely értünk dobogott. Számunkra Te sosem leszel halott, szívünkben örökké élni fogsz, mint a csillagok."

2009. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy próbálsz segíteni. Állítólag ez egy vers, nekem ezt mondták és mivel én sem találom ezért fordultam a szélesebb nyilvánossághoz.
2009. nov. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!