Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van értelme folytatnom az...

Van értelme folytatnom az írást? Ha igen, miért nézik/reagálnak viszonylag kevesen?

Figyelt kérdés

Itt a blogom linkje: [link]

Akinek van egy icipici ideje, olvasson bele, mert nagyon kíváncsi vagyok a kritikára! Van értelme folytatnom? Hogyan írok, van tehetségem hozzá? Én tényleg igyekszem, jelentkeztem blogversenyekre, linkeket cseréltem, na mindegy, döntsétek el ti, kérlek!

#önbizalomhiány lv. 1000



2013. nov. 16. 19:02
 1/8 edemmester ***** válasza:

Szerintem valami brutál keskeny. A lopás védelmi scripted meg brutál primitív... Ki a franc nyom jobbgombot a másoláshoz manapság? Egy szóval kb viccnek jó, meg arra h rohadtul idegesítő, amikor mondjuk kicsit hozzáértő szemmel akarok belenézni a honlapodba, de semmit nem ér :D Tulajdonképp nem véd semmitől. (igazából tökéletes megoldás erre nincs, de ennél azért sok igényesebb van)

A design nem rossz, a történetedet is rendben találom, kifejezetten tetszik a munkád, és a fentebbiek ellenére mindenképpen sok sikert kívánok. Amennyiben kérdésed lenne, vagy ha segítség kell, akkor írj bátran privátban!

2013. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem vagyok profi, meg semmi, de nekem tetszik. Szerintem ne add fel írd tovább én biztos olvasni fogom!! :)
2013. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképpen folytatni fogom xoxo
2013. nov. 22. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
A jó reklám is sokat számít...
2013. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. olvashatatlan.

-miért? -mert a fekete alapon fehér betűk villódznak és a szemünk elfárad. változtasd meg halványabb színekre!

-kicsik a betűk. nem nagy gond, de mondjuk ha két betűmérettel lenne nagyobb, akkor kényelmesen olvashatnám


Prológus.

az idézet, amit előtte becopyztál, nekem nagyon tetszik

a "slattyog" ige nem az igazi. ezer más szóval lehetne helyettesíteni, ami irodalmibb és művészibb.

nagyon jók ezék a rövid, párszavas mondatok, a hangulathoz nagyon illenek, ez tetszik.

- a prológus magába véve tetszett, olyan 60%-ra olvasnám tovább a történetet


1. fejezet

el kezdtem olvasni, és azt tetszik, hogy itt az elején is titokztatoskodsz, bár egy kicsit úgy érzem, mintha lemaradtam volna valamiről, amit tudnom kéne, és úgy beszélsz az íróval, mintha olvasna a gondolataidban, és mindent tudna, amit közvetíteni akarsz.

a "dilidoki" kifejezést cseréld ki "pszichológus"-ra, mert ez a dilidoki kifejezés elveszi a történet varázsát, szokatlannak bizonyúl, és ebben az esetben túl szlengnek.

a "simán"-t is cseréld ki valami irodalmiasabb szóra... hanem az egész történetet írd úgy, hogy legyen laza és szleng. Ha csak pár iylen szleng szót szúrsz be, akkor szétesik a történet.

javítsd: nem "neszeket", hanem egszerűen "neszt", mert így a helyes


na, itt nagyot tévedtél! Párbeszéde helyesírása: [link] - tudom, hogy most ez a hibát egyszer fordult itt elő, de az mindent felboríthat. az oldal, amit linkeltem, segít megmutatni, hogy hogyan írd helyesen a párbeszédeket.


annak örülök, hogy a számokat betűvel írtad! plussz pont :)


egy picit elszomorodtam, hogy amikor a lány meglátja a fiút, akkor nem meglepődik, megijed, hogy valójában is létezik az a fiú, akiről álmodik, hanem ő még örül neki... hát én biztosan megijednék!


-megint egy párbeszédi hiba... fusd át az oldalt, amit linkeltem!!


az első fejezet magába véve jó. az utolsó mondatot nagyon eltaláltad. "És még a nevét sem mondta meg..." számtalan más probléma lehetne, de ő ezzel jön elő! tetszik. és az a három pont a befejezetlenség jele, jó ott :)


most csak ennyi.

és pár alap tipp: ügyelj, nehogy ellopják a sztoridat és kisajátítsák

legyen önbizalmad, mert a történeted jó, persze lehetne még fejleszteni, dolgozgatni rajta, de gyakorlásnak megfelel.


ha bármiben segíthetek, akkor csak írj privit! nagyon szívesen segítek:)

2013. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*olvasóval


úgy beszélsz az OLVASÓVAL (nem pedig az íróval)

2013. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és még egy javítás:

*bizonyult

2013. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ajándék Szabó válasza:
Most nézem, hogy egy éve tetted fel a kérdést és jelezték neked, hogy a háttér miatt nem lehet elolvasni a szöveget, mert fáj tőle az ember szeme. Azon kívül egyetlen egy konkrét bejegyzéssel akartad megnyerni a világot. Én azt javaslom, hogy kezdj neki újra, és ne várd folyamatosan a visszajelzést.
2014. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!