Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tegnap voltam először airsofto...

Tegnap voltam először airsoftozni és szeretnék venni egy fegyvert olyan kérdésem van mi a különbség a rugós, gázos és az elektromos között, és melyik a legmegbízhatóbb melyik céloz jobban?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először airsoftozni és szeretnék venni egy fegyvert olyan kérdésem van mi a különbség a rugós, gázos és az elektromos között, és melyik a legmegbízhatóbb melyik céloz jobban?

2013. nov. 24. 19:17
 1/1 anonim válasza:
Elektromos (AEG, AEP): Egy akkumulátorral meghajtott villanymotor húzza fel a rugót, azaz képes sorozatlövésre is, gázos szintúgy képes sorozatlövésre is. Rugósat minden egyes lövés előtt neked kell kézzel felhúzni (nem képes sorozatra) pl: sniperek, shotgunok. Egy sniper 10-20 méterrel tovább lő TELJES szélcsendben, mint egy AEG és pontosabb is. De kezdőként AEG-t vegyél mindenképp. A megbízhatóság inkább márka kérdése nem pedig hogy aeg vagy rugós vagy gázos.
2013. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!