Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az SX gitárokról légszíves...

Az SX gitárokról légszíves mondjatok nekem véleményt, tapasztalatokat, mert egyik barátom azt mondta hogy első elektromos gitárnak teljesen megfelel Ha nem jó akkor miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
SX basszgitárom volt pár évig, szerintem az áráért jól használható hangszer. Nem tudom, minden modelljéről ez elmondható-e, de azzal az eggyel (ha jól emlékszem a vintage széria volt, VJB62) jó tapasztalatom volt, kezdő hangszernek bátran ajánlanám.
2013. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

ilyen gitárt szeretnék vásárolni ha jól emlékszem 25000-27000ft

[link]

2013. aug. 28. 18:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Ebből melyiket? :)
2013. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
bocsi :D 4. sor jobb legszélső
2013. aug. 28. 19:26
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb legszélső egy valamilyen mixerféle :D

Én nem nagyon ajánlanám az SX gitárokat. Okosoktól olyan mondatokat hallottam, hogy az ilyen gagyi minőségű gitárok csak elveszik az ember kedvét a gitározástól, s amúgy ez tényleg így van, ha belegondolok :)

Az általad megemlített árért kíváló minőségű hangszert tudsz venni használtan, de mivel kezdő vagy, még olcsóbban is simán kijössz. A Squier Fender -t nagyon ajánlják, sokkal minőségibb, mint ez az SX, a squier legalja a bulletstrat, de kezdésnek az is tökéletes, épp az imént láttam itt a GYIK -on, hogy egy srác 19 -ért venne egy ilyen squier -t kábelekkel, tokkal, egyéb tartozékokkal és egy 10W -os erősítővel (!!!). Keresni kell az ilyen ajánlatokat, nagyon jók szoktak lenni a jófogáson, apródon, illetve a gitárshop -on. Nem kell félned, általában ezek a "használt" hangszerek alig voltak használva, vagyis olyant kell nézni!:) De az ilyen SX, Soundsation, powerstate (ha gyárt) és társait nem ajánlom!

Üdv!

2013. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló: Konkrétan használtál már SX gitárt?
2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Konkrétan SX -et nem, ám te meg próbáltál Harley Benton gitárt?
2013. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen.

De ez hogy jön ehhez a kérdéshez.

2013. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vegyél valamit használtan, olcsón, ha nem tetszik kevés veszteséggel eladhatod. Szerintem ne "bántsd" az Sx márkát, 30-ig bezárólag csini Cort-okat lehet venni akár a GS-en.
2013. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy SX Telém van, ASH szériás, amerika mocsári kőris. Mielőtt megvettem volna, kipróbáltam egy Squier Affinity telét. Tudom, hogy a kettő egy árban van, de az SX kidolgozásilag és hangilag is verte a Squier-t. Nem használom zenekarba, mert más stílusban játszok, de itthon rendszeresen előkerül. Csilingelő, tiszta, fényes hangja van. Az olcsóbbakkal nincs tapasztalatom, de kellemesen csalódtam a márkában. Csak ajánlani tudom!
2013. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!