Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítség kéne! Karácsonyi...

Segítség kéne! Karácsonyi ajándékozás lesz az iskolában. Akit húzta, lány, imádja az One Direction-t. Kedvence: Louis. Valami ezzel kapcsolatos ajándékot szeretnék neki adni!? Akinek van valami ötlete, kérlek írjon.

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Clarie's-ban lehet kapni 1D-s cuccokat, bár elég csillagászati árakon, e benézhetsz, hátva htalálsz valami jót jó áron.

Én annak akit húztam, a kedvenc színészét festem le, szóval ha szeretsz ilyeneket csinálni ,az is jó ötlet (a csaj meg tud venni mindent magának, de imádja, ahogy festek)

Esetleg nyomtatsz neki egy baromnagy posztert, párszáz forintból megvan egy olyan boltban, ami ezzel foglalkozik.

2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Claire's. hm. Köszönöm az ötletet. Majd benézek. Imádok, ha olyat tudok adni, aminek az illető örül. Ezért olyat szeretnék,a minek tényleg nagyon örül!:)
2013. nov. 26. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendelni is tudsz,pl.ebay-ről:) Nekem a barátnőm is onnan rendel,meg én is neki:) Ott lehet venni 1D-s cuccokat pár 100 ft-ért(magamnak is vettem,mert olyan olcsó volt) Az a hibája,hogy 2-3 hét,mire megérkezik.De a boltokhoz képest tényleg nagyon olcsó.A Claire's viszont drága, csak a sima szilikon karkötő i love 1D felirattal 1000 ft körül van a nyakláncok már 3000 stb(nekem tavaly osztálytársam ilyet vett nekem 900valahány forintért)
2013. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!