Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megéri ilyen mp3 lejátszót...

Megéri ilyen mp3 lejátszót venni karácsonyra? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék a hugomnak (12 éves), venni egy mp3 lejátszót venni, ugyan van neki egy de az elemes és gyorsan lemerül (plusz kicsi a memóriája). Egy Myaudio C50 re gondoltam, leginkább mert jó a színe és relatív olcsó. Viszont nem tudom mennyire jó készülék, van-e ilyen árba jobb? Mennyire strapabíró? Van-e valami típushibája? Előre is köszönöm.

2013. nov. 16. 20:36
 1/5 Dardannel válasza:
Én mindenképpen mp4-et vennék , hisz korszerű,de ha már kizárólag csak az lehet akkor Sandisk Sansa Fuze vagy Clip vagy Clip+, amelyik jobban bejön.
2013. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mp4-et azért nem szeretnék mert az már nem fér bele a keretbe plusz videót inkább gépen néz, szóval ha buszon van vagy ilyesmi akkor csak zenét hallgat.
2013. nov. 16. 20:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Most találtam egy másik fajtát; Orion OMP-09SI mp3 lejátszót. Árban ugyanaz. Melyik lehet jobb?
2013. nov. 16. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
típushiábi vannak, nagyon nem tartós, hamar tönkremegy, vagy szétesik, vagy elromlik benne valami (azt hinné az ember, hogy kis egyszerű, de legalább akkor már tartós.. hát nem az), én nem vennék ilyet ajándéknak (magamnak akartam egyet, de aztán meggyőztek a vásárlói vélemények). Még ha vissza is cseréli a bolt, az is jóideig el szokott tartani, meg macerás, aztán adnak helyette egy másikat ami hátha nem csak 2hétig bírja, de egy ajándéknál az már ciki, ha vissza kell cserélgetni. Nem ajánlom ezt a terméket, nem jó ajándék
2013. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor lehet, hogy nem ez lesz. Hol lehet róla vásárlói véleményt olvasni? Esetleg ajánlanál olyat ami max 5000 forint de jól bírja és nem gagyi?
2013. nov. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!