Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar? (Doctor Who)

Titeket nem zavar? (Doctor Who)

Figyelt kérdés
Lenne egy kérdésem.A 4.évad 18.részében nem zavar titeket hogy a végén a Doktor nem megy oda Rosehoz hogy megmondja hogy haldoklik?
2013. nov. 26. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, a The End of Time specialra, ahol Eleven regenerálódik, ugye?

Elmegy Rose-hoz, csak pont 2005 újévekor találkozik vele, amikor Rose még a rendes életét élte, nem is ismerte a Doktort. De odaszól neki, hogy milyen nap van? Rose megmondja, mire Ten megjegyzi, hogy "Biztos fantasztkus éved lesz!"

Mivel az idősík szerinti Rose egy párhuzamos univerzumban él, nem tudna elmenni hozzá rendesen, úgy, mint a többiekhez, gondolom.

2013. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosítást:)Még valami Rose rájön hogy a Doktorral beszélt?
2013. nov. 26. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, bár szerintem elfelejti... Ugye amikor még Nine-al találkozik, akkor nem eshet le neki, és később regenerálódik, szóval nem hiszem, hogy emlékezne a részeg csávóra, akit 2005 szilveszterekor látott :)
2013. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!