Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olvasnátok egy ilyen blogot?

Delena FOREVER kérdése:

Olvasnátok egy ilyen blogot?

Figyelt kérdés

A blog egy bizonyos Tessa Miller nevű lányról szól,24 éves,táncos.Atlantába költözik,ahol találkozik Ian Somerhalderrel, akibe totális beleszeret.Egyszer csak előkerül egy Hürrem nevű lány,aki ugyanúgy néz ki mint Tessa.Ez afféle hasonmás dolog.De mikor Hürrem találkozik Ian-nel,Kelly-vel(Tessa legjobb barátnője, Ninával,Paul,Candice-el stb..., rájön,hogy nem csak Tessa hasonlít rá,hanem Tessa környezetében szinte mindenki az ő régi ismerőseihez.Ugyanis Hürrem az 1500-as évekből jött, Szulejmán szultán kedvenc ágyasaként.

Később, elmeséli Tessának, hogy milyen élete volt akkor,mik voltak a szabályok stb... Csak hogy Tessa mit sem sejt abból,hogy Hürrem visszaküldi őt a múltba, hogy ugyanazokat a kínokat élje át mint ő.Ők ketten amolyan Rokszolona hasonmások.

Röviden:Tessát vissza küldik a múltba,hogy olyan kínokat éljen át,mint egykori 'felmenője', Hürrem.


Nos,mi a véleményetek?Lehet, hogy pár szereplőt loptam-pl Hürremet-de a történet teljesen saját.Bocsánat ha hosszú lett!



2013. nov. 30. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom a vámpírnaplók és a Szulejmán az egyik kedvenc sorozatod igaz?? ... hm... igy első pár olvasásra nagyon hosszúnak és bonyolultnak tűnik...

Szerintem ez amolyan fanfic féleségnek tűnik... és akkor szerintem inkább keress egy fanfic oldalt ,ahova feltöltöd... [link] .. én ezt az oldalt ismerem ahova egy csomó ilyet töltenek fel...

... amennyiben viszont mégis szeretnél neki külön blogot nyitni.. háth akkor nem tudom, hogy hányan fogják látogatni... ahogy észrvettem igy blogtéren nincs nagy kereslet az ilyen és e fajta dolgokra... de ha mégis akkor ajánlom a blogspotot és a wordpresst ... :)

hűűű jó hosszú választ irtam , de remélem segitett..:)

2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!Először is köszönöm a válaszodat, nagyon örülök neki! :) Igen nagyon jól gondoltad, a Szulejmán(innen vettem Tessa karakterét) és Vámpírnaplók tényleg kedvenc sorozatok nálam.

Ömm, igen igazad van, ez egy olyan fanfic féleség, de közben szeretném ha egy kis történelem is lenne benne....Igazából ezzel úgymond valami olyasmit szerettem volna, ami egy kicsit bemutatja az 1500-as évek Törökországát...mert Törökországban játszódik.Igen egy kicsit lehet tényleg bonyolult, de viszont szép megfogalmazásban nem annyira....

Még egyszer köszönöm Kedves válaszodat! :)


Szia!

2013. dec. 4. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
hm... háth ha tényleg nem nagyon bonyolult akkor majd linkeld ide a cimet :) ... én szivesen olvasnám :)
2013. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm válaszodat :)
2013. dec. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!