Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen filmes élményetek volt...

Milyen filmes élményetek volt a legsokkolóbb?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

több is van

Egy kosaras naplója-> eldöntöttem h. sosem fogok drogozni mert láttam mit tesz az a szar cucc Leonardo Dicaprioval..:D

Közelebb -> e film nézése közben rájöttem h. igaz szerelem ha létezik is egy kicsit mindig fáj...(mert megcsalnak v. kiszeretsz a párodból v. ő szeret ki belőled stb)

2013. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bár helyesbítenék nem sokkolóak inkább ledöbbentőek voltak számomra ezek a filmek
2013. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Napola - A fuhrer elit csapata. Nem tudom, lattad-e a filmet, de ha nem, akkor nem akarom elarulni mi a sztori. Az a lenyeg, h volt egy jelenet, amelyiknel sirtam, annyira meghatott, meg sokkolt is egyben.
2013. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rekviem egy álomért - sokan nem tartják olyan hű de sokkoló filmnek, de se előtte, se utána nem volt film, aminél kb. a vége után fél órát ültem a sötétben a gondolataimba mélyedve.
2013. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezeket mind meg fogom nézni valahogy. Bár a Youtobe-n nincsenek fenn, n-core-m meg nincsen sajna, de majd egyszer. Egyébként hirtelen felindulásból tettem fel a kérdést, mert valahol elindítottam valami hostel akárhányadik rész filmet és rohadtul kiakadtam rajta, hogy kik azok az elmeháborodottak akik ilyeneket kitalálnak. Szerintem nagyon felháborító film.
2013. dec. 4. 20:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát azért ez se semmi, főleg az elején az ártatlan falubeliek lemészárlásának nagyon brutális bemutatása. Sose gondoltam volna, de a film végi mészárlás egyenesen jól eset, a film eleje miatt. Durva az is, hogy homokosként mutatja be a gonosz vezért, ezzel talán azt sugallva, hogy minden homokos ilyen lenne?

http://www.youtube.com/watch?v=dfSUAd-G9oY

John Rambo 2008

2013. dec. 5. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az osztály
2013. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is meg lehet nézni a Youtube-n. Tényleg brutális ahogy a két srác agyonlövöldözi az iskolában a többi tanulót. Elég realisztikus az is. Csak azért meghalni úgy, hogy szétlövöldözik a testedet mert elmentél az iskolába és vannak ilyen osztálytársaid, akik gond nélkül keresztül lövik a fejedet az ebédlőben. Igen! Elég sokkoló!
2013. dec. 6. 09:05
 9/9 A kérdező kommentje:

Hopp! Most néztem meg teljes egészében az osztályt. (előtte csak a végébe belekattintottam és csak azt láttam, hogy két fiatal srác szétlövöldözi a gyerekeket a suliban) Hááát, mit is mondjak! Kemény egy film. Bemutatja, hogy nincsen egyéniség, vagy, hogy ha van, azt a csürhe (mert másnak nem lehet nevezni azt a csoportosulást, amelyik a valóban homoszexuális hangadó után megy) elnyomja, megsemmisíti. Itt azzal a külömséggel, hogy az egyéniségnek (az úgymond normálistól eltérőnek) is halnia kellett, de vitte magával az összeset akit kell. Érdekes pillanatok vannak a filmben: amikor a bandavezér arra kényszeríti a két főszereplő srácot, hogy létesítsenek fajtalankodó testi kapcsolatot. Ott vannak a lányok is élvezkedni stb. Hát lányok, asszonyok! Itt be van mutatva elég rendesen a középső új, amin foroghattok a nagy erkölcsi tartásotokkal és áll képmutatásotokkal. Mert, hogy tik tisztességes nők vagytok. (hááát persze!)

2. még az apja is elveri leckézteti a gyerekét. Még véletlen se veszi észre, hogy mire lenne szüksége, csak azt, hogy nehogy mások azt mondják róla és a gyerekéről, hogy gyávák, melegek.

3. érdemes megfigyelni, ahogy elkezdik lőni a főszereplő srácok a többieket, azok az osztálytársaik próbálják lefegyverezni őket (azt mutatván, hogy ezek a fiúk még fegyverrel sem érnek semmit, mert nagy nullák) akik végig alázták őket. Hát! közvetlen közelről ki is lukad a kis fiatal, zsenge bundájuk.

+ érdemes megfigyelni, hogy a bandavezér hogy próbál eliszkolni a padok közt stb. Aztán meg csak rángatózik a sok pisztolygolyótól a földön.

A végét nem lövöm le, nézze meg mindenki aki akarja. Van egy kicsi olyan hatása, mint a Szerb Film-nek, annyi külömbséggel, hogy ott már egy kicsit túl szaladnak a sci-fi felé (pld. az álló nemi szervvel a szemüregen keresztül széttrancsírozni az agyát valakinek, csecsemővel azt csinálni és az anyuka még ott röhög rajta, hogy a frissen szült csecsemője éppen a születéskor hall bele, abba, hogy mit csinálnak vele......hát hagyjuk már! Aki elhiszi, az higgye el), de ez a film nagyon valóságos és életszerű. Tényleg egy hatalmas pofon mindenkinek, azt hiszem!

2013. dec. 8. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!