Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Volt már esetleg valami szellemmel kapcsolatos élményetek? Látott már valaki szellemet vagy ez az egész dolog a szellemek létezéséről csak egy tévhit?!?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről filozofáltak már pár millióan szerintem, de ha a véleményem érdekel, akkor ez egy nagy baromság.
2012. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki véleménye érdekel most tulajdonképpen azért írtam ki ezt a kérdést! :)
2012. aug. 28. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyerek voltam hittem bennük, de elég élénk fantáziám volt és imádtam minden misztikus filmet és sorozatot. Így mondjuk felnőttként már nem hiszek benne, sem semmilyen ezoterikus marhaságban.
2012. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Armagedon válasza:
szerintem létezhetnek mert mondjuk éjelente a padlón biztos nem a kutyám sétál mert éjszaka amikor próbálok elaludni akkor mindig hallok ilyen hangokat
2012. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy egy picit hülyének fogtok nézni de léteznek.Egyszer éjjel TV-t néztem és egy árnyék átment a falon
2017. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!