Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek, barátkozzak?...

Hol ismerkedjek, barátkozzak? 21/L

Figyelt kérdés
Mostanában nem sikerült igazi barátságokat kötnöm, pedig nagyon szeretnék barátokat szerezni, és jó fej emberekkel megismerkedni. Szeretnék mozizni, vagy csak sétálgatni, beülni valahova, és sokat hülyéskedni, de sajnos nincs kivel, pedig nem tartom magam unalmasnak. Itt a szilveszter is, és nincs kivel elmennem bulizni. Hol ismerkedjek, valakinek ötlet?

2013. dec. 22. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, a barátaim szétszóródtak már így per pillanat nincs kivel el lennem, jó van pár haverom de egyik nem szilveszterezik alapból, sajnos

érthető okból nem megy el sehová. A másik meg dolgozni fog.

Merre felé laksz amúgy? Ha gondolod megismerkedhetnénk, barátságot építhetnénk. Ahogy az élet hozza :)

21/F

2013. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
merre laksz és milyen korosztály jöhet szóba?
2013. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, azt lefelejtettem, hogy 28/F vagyok, Bp.
2013. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régi osztálytársak közül valaki? Vagy valahova eljárni, valami program és talán ott összeismerkedhetsz néhány emberrel.


Esetleg az interneten, páran itt is beajánlották magukat. :D Látogathatsz fórumokat, amik érdekelnek, talán ott még összetalálkozhatsz néhány emberrel, bár kétlem, hogy szilveszterig annyira jóban lennétek.

2013. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük mi egymást?

Barna, vállig érő hajad van, rózsaszín pólóban, és lila hátizsákban szoktál járni, nem?

2013. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet.

Eddig nekem sem sikerült közeli barátokat szereznem, és bennem is nagyon itt van a mehetnék :D


Jársz még suliba, dolgozol már, vagy jársz el valahova?

Ha városban laksz akkor talán könnyebb, viszont ha valami faluban, onnan elmenni egyedül ismerkedni elég rossz.

Valami legszimpatikusabb, majdnembarátnőd nincs? :D

Meg lehetne beszélni vele, hogy elmentek valahova, vagy amit már írtak, egy régi oszttárssal újra felvenni a kapcsolatot.


+akár velem is ismerkedhetsz, majdnem 22 vagyok és nem lány, továbbiakért privátban :).

Ebben az évben már biztos minden nap a gép előtt leszek :D (kivéve a szilvesztert, mert akkor csak egy darabig, aztán széken, és utána már lehet a földön :D), úgyhogy szívesen beszélgetek.

2013. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!