Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » CC moziba online jegyvásárlás?

CC moziba online jegyvásárlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy diák és egy felnőtt mozijegyet venni, de nem tudom kiválasztani a diák jegyet, ki tud segíteni, hogy hogyan történik ez? Nem szeretnék 2 felnőttet venni.

2013. dec. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Megrendeled (nem megveszed, csak lefoglalod!) rendes jegyként, és amikor átveszed a moziban megmutatod a diákot, és akkor diákjegyként kapod meg az olcsóbb áron. Mi így szoktuk csinálni.
2013. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
korotok?egyáltalán miért viszed a diákodat moziba?
2013. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Nem vagyok tanár.. :D

22 éves csaj vagyok, a barátnőmet (nem leszbikusok vagyunk, hanem jó barátok, már 2 éve van Férfi párom)

viszem el moziba szülinapjára :)

Mert akkor tudja nézni a jó képű törpöket a Hobbit 2ben.. :D

Én még tanulok, s így van érvényes diákom, b-nőm már dolgozik neki kell a felnőtt. Így már érthető? :D Még mielőtt megkapom, hogy pedofil állat tanár vagyok vagy valami.. :D

2013. dec. 26. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A kedvezményeket ott kell kérni. Én úgy szoktam odamenni, hogy "Van lefoglalva jegyem xy néven, az egyik diák lesz, a másik normál". És így, hogy ha előlre mondod, akkor tuti nem lesz baj, még nem próbáltam, hogy ha nem mondom, akkor kérdezi-e.
2013. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tegnap voltam.

Annyira jó,h mindenki okosít, jé képzeld annyi eszem van,h szólok.. :D

Meg a kérdésem a jegyvásárlásra szólt és nem a foglalásra. Azt az első válaszoló primán leírta, megfelelő stílusban.

2013. dec. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!