Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csábításból Jeles fanok!...

Csábításból Jeles fanok! Megéri megvenni a különleges 2011-es karácsonyi gyűrűt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akarsz ruhákat szerezni csak akkor én csak azért játszottam vele mer volt sok ap-m. Amúgy meg nincs sok értelme
2013. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dobrai Eniko válasza:
Énmegcsináltam hát nem gyűjtöttem sok ruhát(2) de én azt mondom hogy hagyd az epízódokra mert jobban jársz meg ezt tudod még később is megcsinálni nem??? na mind1 ja jelölj be barátnak Castiel004
2014. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy végigjátszottad-e már, de ha nem akkor egy tanács: érdemes lassú gépről játszani, mert lesz egy olyan "minijáték" benne hogy ajándékokat dobál és azokat el kell kapni, és ha lassú gépről vagy akkor természetesen lassan dobálja és könnyű lesz elkapni. Akkor akár az összes ruhát össze tudod gyűjteni.

(Mert minél több ajándékot elkapsz, annál több ruha lesz a jutalom)

2014. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!