Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítsen nekem valaki abban...

Segítsen nekem valaki abban hogy légpisztolyt hordhatok magammal önvédelemre? De ahhoz nem kell erkölcsi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hordhatod magaddal.
2013. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért azzal a kis műanyag golyóval kilőhetem valaki szemét, kis műanyag golyó nem gumilövedékről beszélünk ?
2013. dec. 31. 00:13
 3/5 A kérdező kommentje:
ép az hogy a gumilövedékessel nem lehet mászkálni az utcán (kösz területen).
2013. dec. 31. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A légpisztoly nem kicsi műanyag lövedéket hanem 4,5mm-es légpuska lőszert használ ha ez mond valamit,amire te gondolsz az az airsoft de azt sem hordhatod tűzkészen viselési engedély nélkül amit meg nem adnak.
2014. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Crosman co2 patronos van itthoni konzervdoboz lövészetre. Nem tudom menyi a joule értéke de a belevaló 4.5mm acélgolyóval egy régi iskolai könyvön próbáltam ki hogy hány lapot üt át. 2 méterről a 74-ik oldalon állt meg a golyó. 19 golyó megy bele. Szerintem ha valaki bejönne este az udvarra és tegyük fel hogy a behatolás alatt lenne idő megtölteni ami kb 20-25 másodperc és ha olyan helyzet lenne hogy nekem akarna jönni akkor lehet hogy menekülőre fogná ha egy tárat ráengednék. Ha meg ügy lenne belőle akkor én csak este kimentem hobbilövészetre az udvarra. Azt nem tiltja semmi. Aztán hogy hogyan lőttem ki egy idegen szemét a zárt udvaron azt el sem tudom képzelni. Mert volt bent valaki a portámon? Nem is láttam. Ha meg bejött, minek jött be?
2020. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!