Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az utcán brutális dolgokat...

Ha az utcán brutális dolgokat mond a feleségének a férfi, lekever neki egy pofont és megrúgja, erkölcsi kötelessége e az utca emberének közbeavatkozni vagy ez magánügy?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Erkölcsi kötelessége.
2013. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
filmezd le, különben a nő ellened vall!
2013. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
A mai világban?A segítőt büntetik meg.Ez Magyarország!Térj észhez!
2013. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcsi kötelesség. És a filmezés remek ötlet.
2013. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Csináltak már ilyen teszteket meg akik rosszul lettek meg ahol verték az asszonyt.

Az emberek 99%-a továbbment.

2013. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos közbe avatkoznék, de az emberek többsége pl le se finoman szólva szarja ha valaki az utcán fekszik inkább kikerülik, így ebből következően szerintem ilyen esetnél is félrenéznének.
2013. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Célszerű filmezni. Már nem úgy van mint régen.

Én is jártam már így hogy az utcán egy 25 év körüli pár egymásnak ugrott a csávó hatalmasat lekevert a barátnőjének én meg közbe avatkoztam majd a csajnak állt feljebb hogy minek avatkozok bele. A kiérkező rendőrök mert közben valaki más kihívta őket közölték hogy ilyen ügyekbe ne avatkozzak bele ameddig vér nem folyik magyarul nincs életveszélyben majd ők elintézik....

Ezek után már rájuk sem nézné pedig nem ilyen vagyok csak azért szégyen hogy ma már az megy hogy ha valaki segíteni akar a bajba jutott emberen akkor az szívja meg aki segíteni akar!

2013. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
#7: Úgy avatkoztál közbe, hogy fejbeküldted egy billentyűzettel, amiből aztán a vessző gomb kihullott az ütés következtében?
2013. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Utca embere inkább foglalkozzon a saját dolgával, mintsem hogy máséba beleüsse az orrát, amihez semmi köze nincs.
2013. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
28%
Én biztos nem avatkoznék közbe. A saját dolguk, de azért eszméletvesztésig ne verje a szemem előtt a nőt, mert akkor azért leállítanám. A nő dönti el mit akar. Ha annak ellenére, hogy veri a férje és vele marad, akkor meg is érdemli!
2013. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!