Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Leánybúcsúra te mit szerveznél?

Leánybúcsúra te mit szerveznél?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Megkaptam a megtisztelő feladatot hogy megszervezzem barátnőm leánybúcsúját. Nagy feladat 14en lennénk és arra gondoltam (hogy ne legyenek cikis történetek) valami kreatívabb ötlettel állnék elő.

Tapasztalatok? Tipp? Milyen irányba induljak???



2014. jan. 1. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám, hogy mit csináljak, de voltam a tavaly egy leánybúcsún és a következőket csináltuk:


Gyűjtöttünk pénzt, amiből sokmindent vettünk, pl egy olyan rövidujjut, amelynek az elején azt irta hogy "Bride - to - be", kapott egy koronát fátyollal együtt, egy szakácskönyvet, egy vállfát, amire majd az esküvői ruhát akasztotta, egy pici "ajándékot" a nászutra a gyógyszertárból, torta stb.


Több játék volt, mint pl. adtunk egy pár hülye szavat ( béka, neurológia stb.) és ezekből kellett alkosson egy szerelmes levelet a barátjának, amit fel kellett olvasson neki telefonon. Vagy betettünk neki egy számot az mp4-en, és azt el kellett énekelje. Még felfújtunk egy csomó lufit, és egy pár lufiba elrejtettünk egy kihívást. Ha megtalálta, ki kellett pukkassza a lufikat különböző módon ( ráülve, két térde kőzé szorítva stb.). Utána volt egy kvíz a barátjáról ( Milyen ételt szeret, hol ismerkedtek meg, hol volt az elso randi, mit kapott az első randin, hol volt az első nyaralás stb.).


Mondjuk, nálunk kijelentette a csaj, hogy nehogy hívjunk egy sztriptíz táncost, ezért bekötöttük a szemét, és úgy tettünk, mintha tényleg jött volna egy srác táncolni, de valójában csak a tortát hoztuk be neki XD.


Persze, ezt mind a tudta nélkül szerveztük meg a barátja segítségével. Kötött szemmel vezette a srác, ezért azt hitte h egy romantikus randi lesz belőle :D Igazából a saját házában kötütt ki.


Most így nem jutott eszembe minden, lehet h valamiket kihagytam, de ha még érdekel valami, írj privátban.

2014. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon jól hangzik,biztos jól mulattatok... :)
2014. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!