Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ballagásra melyiket javasolját...

Ballagásra melyiket javasoljátok? Most vagyok 7. -es és egy másik városba megyek majd gimibe . Akkor melyik? Retina kijelzős ipad mini wifi + cellular 32gb os / sima ipad mini az is 32gb os + cellular vagy iphone 5c 16gb os?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Most Samsung Galaxy Mini-m van
2014. jan. 1. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez a második ilyen kérdésed. Neked egyik se, mert hülye vagy. Majd egy év múlva kérdezd, még van másfél éved.
2014. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öhm... azért, mert gimibe mész, minek is neked iPad/iPhone? Nem inkább laptop kéne? Ha meg az van, akkor a szüleidnek nem biztos, hogy be tudod mesélni, hogy egy gimnazistának manapság mekkora szüksége van egy... (várj megnézem) 190 000 Ft-os tabletre :D oder 150 000 cellular nélkül. Egyáltalán tudod, mi az a cellular? :)

Egyébként ez a kérdés kicsit komolytalan. Tablet cellularral/nélkül vagy iPhone... tudod egyáltalán, milyen használati lehetőségek rejlenek bennük, azon kívül, hogy menők? :D

2014. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso komizo : En is laptopot akartam de anya mondta hogy inkabb tabletet . Az androidos tabokra a legtobb ember azt mondja hogy sz@r . mar kezeltem sokszor iphonet es tudom ... azt is tudom mi a cellular :P am most samsung galaxy mini m van most karikor volt 1 eves ...
2014. jan. 2. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg anyukádnak, hogy laptop nélkül iPad-et venni nem túl alaposan átgondolt dolog.

Mint írtam, egy mini is 130 000 Ft, annyiért már laptopot kapsz. Az iPad elég iTunes centrikus kütyü, ahhoz meg kell egy PC. Ráadásul a mini kijelzője nagyon kicsi, ha laptop helyett akarod használni.

Én is vettem laptop mellé egy Airt, de nekem tényleg "munkaeszköz", meg így hétvégén nem kell hazacipelnem a laptopot. De hosszú távon nem helyettesíti a a PC-t :)

2014. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van asztali gepunk a tesomnak laptop ... az szertnem hogy egy 11colos netbook mennyibe kerul ?
2014. jan. 2. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Már azt is korainak tartom,hogy jön minden 8.os azzal,hogy "jaj,most mit vegyek fel ballagásra"..stb.DE TE 7.ES VAGY!!Minek foglalkozol még a továbbtanulással?Amúgy meg nem mész gimibe,max.szeretnél,merthogy még nem vettek fel.És inkább laptopot vegyél.
2014. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!