Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik tánciskola a legjobb...

Melyik tánciskola a legjobb Miskolcon?

Figyelt kérdés

Ezen kívül kellene. 13 éves vagyok és 1 éve járok moderntáncra, de helyváltáson gondolkodom, mert ott, ahová járok, a tánctanárom folyton kiszúr velem és a társaságot sem nevezném valami jónak.

Olyan hely kéne, ahol max. 3000 Ft a havi ár, képzettek, hozzáértő ek a tanárok és jó a társaság.

Mit ajánlotok? Ha jól ismeritek a helyet, légyszi véleményt is írjatok róla. Köszi előre is! :)


2014. jan. 9. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
most hova jársz? én egy helyet se ismerek ahol 3000 alatt lenne a havidíj
2014. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eLTE!:) bar 4500 ft a tandij, de szerintem mindenhol:)
2014. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elte a legjobb ott igaz 5000 a tandíj de mindegy nagyon jó
2014. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Dance Elite a legjobb, mondhat bárki bármit:)
2015. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem is Dance Elite, jók a ruhák, a táncok és persze nemhiába járnak az eltések a D.E.-gálákra, eddig szinte mindegyikre eljöttek, furcsa módon Dance Eliteből senki se jár az övékére:D
2015. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B-Boy Tr1ck2g válasza:

Ha igény van rá vállalok oktatást Miskolcon, ha kell itt is indítok egy tánccsoportot. Név szerint nem ismerem ezeket a tánciskolákat, de Magyarországon a tánctanárok 90%-a kamu Hipie Hopiet oktat.. a Hip-Hop-ot úgy oktatják, mint táncstílust, csakhogy a Hip-Hop mint táncstílus nem létezik.. a Hip-Hop egy kultúra, aminek 4 eleme van. DJing/Scratching, MCing/Rapping, Graffiti, és B-boying (Breakdance).. tehát aki "Hip-Hop táncot" oktat és az nem B-boying, az valószínűleg nincs tisztában pár dologgal.. vagy csak a bizniszt látja a Hip-Hop kultúrában :) persze a Locking, Popping, Electric Boogaloo is a Hip-Hop kultúrához köthető. De egy példa: felküldenek 30 embert a színpadra, abbol 5 csinálja rendesen a koreográfiát, a hátsó sorokban pedig mindenki a mellette lévőt nézi hogy most milyen mozdulat is következik? És akkor ott vannak még a formációk. egyben rohadt jól néz ki de tényleg.. de ha csak egy embert nézel nem az egészet.. kiteszi a két kezét pl jobb oldalra és ugy áll 10 mádospercig.. aztán a másik oldalra megint 10 másodperc szünet ez lenne a tánc? Vagy pl a szövegben az van hogy "open your HMMM" és a 12 éves kislány szétteszi a lábait a színpadon ez lenne a tánc? Vagy az hogy megfordul és rázza a seggét mintha nem is tudom hol lenne.. oké ezek furcsa példának tűnnek, de rengeteg ilyen van Magyarországon.. Látni akarjátok mi is az igazi Hip-Hop? tessék ezt nevezik táncnak :) [link]


tehát ha igény van rá, szívesen vállalok oktatást akár egyénileg is akár csoportosan :)


Peace


Google+-on megtaláltok

[link]

2015. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emma lili válasza:
T-dance
2016. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!