Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legjobb tánciskola Pesten?

Legjobb tánciskola Pesten?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szeretnék táncolni..szerintetek melyik a legjobb hip hop táncsuli? Jamland, No comment, Appril project stb..?
2011. nov. 6. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Urban Dance team.

De amugy menj el mindenhova probaorakra, bemutatoorara, es dontsd el, melyik jo Neked!

A legprofibb tanciskolak az Oktogon Tanccentrum, Aranytíz Műv. Ház, MMS, Almássy téri szabadidőközpont, Trafó. Itt allandoan van kinalat, ezek a tancmuveszet fellegvárai, de van, hogy csak egy intenziv kurzusra jon valahova egy kulfoldi tanar, és az is jó, mert nagy fejes a szakmaban.

Benne kell lennia tancos infoaramlasban, es akkor megtalalnak ezek a kurzusok is.

2011. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi


most az appril project tánciskolát néztem ki mert ez közel van hozzám..csak azt hallottam róluk h elég bunkók és el vannak szállva maguktól :S

2011. nov. 6. 01:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem őket személyesen, csak az egyik lányt, Anitát jackson-emlékprogramokról, ő nem elszállt, de nem is sokrétű a tudása, de semmi kivetnivalót nem látok a táncában.

És ha arcról jól látom, az egyik megatáncos srác is veluk dolgozik, ő elég elszálltnak tűnik.:) Ő viszont moderntancos (főiskolai táncművész végzettséggel), ezert alapos a technikai tudasa.

2011. nov. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Nem tudom, hol székel most az Appril projekt, azt sem tudtam eddig, hogy tanciskolajuk van.
2011. nov. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Oktogon tényleg jó - bár én klasszikus táncokat tanultam ott, de gondolom ebben a stílusban is színvonalasak.
2011. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

pesten lakok.

az apprilnek már nagyon sok tánciskolája megnyílt..pl az M10-ben vagy a Casa de la músicában...

2011. nov. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!