Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pultos munkát szeretnék...

Pultos munkát szeretnék vállalni pesten mostanában egyetem mellett este meg nyáron. Tudtok esetleg helyet ahová keresnek? Nektek van vele tapasztalatotok? 19/L Dekoratív vagyok, lesz ebből baj?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Dekoratív lehetsz, de eszed az nem sok van. Mégis mit tudsz felmutatni? Sört csapolni tudsz? Borokat ismered? Koktélok összetevőiről van némi fogalmad? Kasszát standolni..? Az nem úgy működik, hogy csinos vagy, akkor tudsz pultozni -.-
2014. jan. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Képzeld mindent tudok ezekről, a pénzügyi része az ami még nem világos, a kassza, de abba is könnyen bele tudnék tanulni. Ne hidd azt, hogy egy eszetlen csitri vagyok, de valamiből meg kell élnem az egyetem mellett...
2014. jan. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!