Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hosszas gondolkozás után úgy...

Hosszas gondolkozás után úgy döntöttem keresek magamnak egy támogatót, mert fizetnem kell az albérletemet meg egyebeket egyetem mellett. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy csinos az arcom, de van rajtam egy kis túlsúly. Így esélyem se lesz?
2014. jan. 10. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ilyen szépen mondják ha valaki árulja a testét?
2014. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

F v L ?

kor?

Mit értesz a támogató alatt?

Lakótárs kell vagy valaki aki ad pénzt cserébe te vele ...?

2014. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem lakótársat keresek. Bármilyen lehetőségnek örülnék, nem tudom már fizetni a dolgaimat, ha nem jön semmi, akkor fel kell adnom az egyetemet.
2014. jan. 10. 22:54
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

De fiú vagy vagy lány?

Korod?

Írtad,hogy csinos az arcod.Ezzel mire utalsz?

Budapest,Debrecen?Miskolc?Jó pár helyen van egyetem.

Írj kicsit többet és egy kép a csinos arcodról nem ártana.

Akkor lehet,hogy találsz "támogatót"

2014. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Mi van ma a fiatalsággal?? Ez ma már az ötödik olyan kérdés ahol leányzó qrva akar lenni a pénz miatt..

Nem is olyan régen meg tudták oldani ezt is, és nem kellett qrvulni hozzá

2014. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok 20 éves. Budapesten lakok. Sokan mondták, hogy szép arcom van, gondolom az se hátrány. Ide semmiképpen se szeretnék feltölteni képet, nem tudhatom kihez jut vissza.
2014. jan. 10. 23:00
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Akkor privátba?

Ha igaz a fenti állítás akkor lehet támogatnálak :)

2014. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze ha annak is örülök, ha tudtok adni más alternatívákat, de munkát nem kapnék, mert az egyetem mellett nincs időm folyamatosan dolozni..
2014. jan. 10. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Vedd fel a diákhitelt, és költőz kollégiumba. Albérlet egyetemistának luxus.
2014. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már nincsenek kollégiumi helyek és mivel szerencsém van, az albérlet se sokkal drágább. Diákhitelt nem tudok mindenre felvenni alacsony törlesztőrészlettel csak a tandíjra. De akkor is élni kell még valamiből.
2014. jan. 10. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!