Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes az interne...

Szerintetek érdemes az interneten naplót írni? És biztonságos?

Figyelt kérdés

Naplót szeretnék írni az interneten,de azt mondják,hogy nem nagyon biztonságos.....

Találtam egy oldalt,és ott lehet naplót írni.

Linket mos nem küldök,mert nem lehet,de elmondom a címét:KedvencNaplóm.hu

Ez az oldal szerintetek biztonságos?

Előre is köszi a válaszokat!:)


2014. jan. 13. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

KedvencNaplóm.hu-t nem ismerem, úgyhogy arról nem nyilatkozok.


Az, hogy érdemes-e, attól függ. Miről írnál? Ki olvasná? Barátaid? Vagy inkább blogon keresztül ismerkednél, szereznél? Stb. Szerintem mondjuk platformot is ez alapján lenne érdemes választani.


Azt viszont nem árt megemlíteni, hogy, ha valamit felraksz az internetre, nem fogod tudni többet leszedni. Illetve azon sem árt elgondolkodni, hogy ki az, aki láthatja a naplódat - nagy bajba keveredhetsz, ha olyan olvassa el, akinek nem kéne (barátnőmet pl. kirúgták miatta - bébiszitter volt). Szóval csak okosan!

2014. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát,csak a minden napjaimról,és nem nagyon akarok titkokat írni bele,mert azt nem tudhatom,hogy ki olvas bele....

És köszi a választ,de már beregisztráltam az oldalra,úgyhogy már tök mindegy,mert a barátnőm is azon az oldalon ír naplót.:)

2014. jan. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!