Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pécsen házibulit szerveznék,...

Pécsen házibulit szerveznék, honnan szerezzek üres lakást?

Figyelt kérdés
Szeretnék kibérelni egy házat, vagy akár egy kisebb helyet, ahová szülinapi bulit lehetne szervezni. Fontos lenne, hogy ne egy kulcsosház legyen kitn a világvégén, valahol (majdnem bárhol) városon belül, ne legyen túl drága stb, szokásos szempontok... Komolyan minden segítség jól jön, teljesen tanácstalan vagyok, a szülinap időpontja pedig egyre közeleg...
2009. dec. 1. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Na nekem is hasonló problémám van, csak én szilveszteri bulit szeretnék Pécsen ... /am gondolom már megvolt a szülinapi buli/ milyen lett v h oldottad meg?
2009. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát, végülis nálam fogom tartani, de el halasztottam januárra, mert már nem maradt elég idő a zsevezésre, és igen, nálam is a szilveszter a következő probléma... mert ugye szervezzem meg azt is én, mert miért ne.. XD
2009. dec. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!