Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Poznanici vagy Rowiw a jobb?...

Poznanici vagy Rowiw a jobb? ( van másik hasonló kedvenc oldalad? )

Figyelt kérdés

Szereted az ilyeneket?

-miért igen?

-miért nem?


2009. dec. 1. 22:24
 1/4 anonim válasza:
Én szeretem a rowiw-ot nagyon,mivel egyrészt jóval jobb mint a magyar iwiw,(pl cset,rádiózási lehetőség stb..:)másrészt jóval barátságosabbak ott az emberek!Legalábbis én ott sok barátságra tettem szert,pedig kb 1 hónapja regiztem oda:)
2009. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Poznanici jobban bejön, Sok emberrel ismerkedtem meg eddig :D


A rowiw föleg azért nem tetszik mert sok a kamu profil


töröltem is magam

2009. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nekem meg az nem jön be,ugyanis kezdjük ott,hogy nem magyar a kezdőlapja sem,a másik hogy honnan tudhatod hogy ott nincsenek hamis regizések??Bárhol lehetnek ..:D
2009. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az utolsónak írom hogy ott is magyar a kezdölap alul át lehet állitani a nyelvet és ha egyszer átállitod akor mindig magyar lesz. persze pozon is van sok kamu profil, de nem annyi mint rowiwen. nézd csak meg a top 50 et. azok rowiwen mind modellek képei amiket googlebol leszedtek. pozon ilen nem történik mert ha a moderátorok észrevesznek ilyen képeket akor azokat törlik a top 50 böl legalábbis
2009. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!