Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyárra ötletek?

Nyárra ötletek?

Figyelt kérdés
Adnátok ötleteket , hogy mit csináljak nyáron ? :/ pl. strandra járás,bulizás stb.. eddig kb. semmit nem csináltam a nyáron,most viszont szeretném,ha hasznosabb lenne, és nem csak itthon ülnék.. 17/L

2014. jan. 18. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

:) tél van...

Szerintem már most elkezdhetnél keresgélni,az érdeklődésednek megfelelő tábort

2014. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
menj el dolgozni
2014. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én például minden nyáron találkozom a barátokkal, tök mindegy, mit csinálunk, csak egyszerűen kinézek az ablakon, meglátom, milyen jó idő van, és azonnal mennem kell :D

Bele is fájdult a szívem, hogy belegondoltam, de messze van még :'(


Nyáron foglalkozhatsz végre olyan dolgokkal, amikre amúgy nincs időd, én például (amikor épp otthon vagyok) valamilyen nyelvet tanulok, zongorázom, filmeket, sorozatokat nézek.

Meg én azt imádom még a nyárban, hogy akkor igazán spontán lehetek. Hirtelen kedvem támad elmenni valahová, akkor kerítek embereket, és már úton is vagyok! :D

Amúgy belőlem a nyári unalom váltotta ki például, hogy leüljek zongorázni, és kiderült, hogy rejtett tehetség vagyok :) Szóval ne félj kipróbálni magad bármiben.

2014. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi, hülyeséget írtam az első mondatba :D

Nyáron szinte minden NAP találkoztam a barátokkal :D

2014. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!